Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Diğer sitelerde de indirim olur mu acaba?

Hayvan eklenecekmiş. :smiley:

1 Beğeni

ana siterlere erişim yok hosting firması kaynaklıdır ya elektrikler kesildi ya da arıza çıktı :smiley:

Açılmış. Cloudflare ile ilgiliydi sanırım sorun.

3. Bakış açısı getirilecekmiş. :slight_smile:
Ana Konu açalım en iyisi :thinking:

@Baby Mantıklı :+1:

Sayıştay 2017 iski raporu tabi seçim den öncesi çıkartmaları ulan sizdemi dedirtiyor ama önemli olan devletin her kademesınde bızı nasıl dürtükledikleri :smiley:

adamların araçları bızım tılardan çok yakıyor clio ya bak sen :joy:

raporlarda gerçirdikleri yakıt sarfiyatı

1-Renault Clio: 100 km’de 63,19 litre
2- Fiat Doblo: 100 km’de 34 litre,
3- Fiat Doblo: 100 km’de 33 litre
4- Fiat Doblo: 100 km’de 27 litre
5- Fiat Doblo: 100 km’de 24 litre
6- Ford Tourneo: 100 km’de 42 litre
7- Ford Tourneo: 100 km’de 37, 45 litre
8- Renault Fluence: 100 km’de 22,32 km

“Volvo XC90 232 HP” ve “2016 Audi A6 3.0 TDI 268 HP LIMOUSİN makam araçları ki audi 900 bin tl imiş ki doğrudur suanki fiyatı 1.7 miyon. buna zaten alıştık binin anasını satayım…

tayland da iş seyahetıne gidiyorlarmış su işleri değil uluslar arası ticaret yapııyorlar maşallah ama tayland yani ağızlarının tadlarını da biliyorlar köftehor lar :smiley: ulan biz yanlış yapmışız bunlar gibi kimse olamıyor afferim taktir ediyorum artık sövmiyecem

4 Beğeni

Konvoy dediğin böyle olmalı.

4 Beğeni

@HasanOfke hasan abı dedım sana yayını kaçta kapatırsın bı gıdıp gelcem tam geldım hadı gorusuruz dıyon:rofl::rofl:

Eskiden navigasyon olmadığı için sürekli haritaya bakmak zorunda kalırdık ne güzel günlerdi :smiley:

1 Beğeni
3 Beğeni

Thief simulator videosunu cekerken elektrik kesildi hala bekliyorum… Sifirdan baslicam tekrar

grafikler omsi’den iyi (1999)

3 Beğeni

3 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Police Helicopter Simulator - Ana Konu

Viewsonic monitör sponsoru oldu :slight_smile: Haftaya sanırım elimde olur belki Cumartesi de olabilir bilemiyorum adresi verdim bekliyorum.

11 Beğeni

Hayırlısı olsun abi.

Yarim saattir evde kahkaha patlatiyorum ikinciside var o daha iyi eger onu gormek isteyen varsa ozelden ulaşsin

1 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: KURSK - Derinlerdeki Gizli Görev!

Steam’de yayınlanacak Metro Simulator 2019 sebepsiz yere steam yöneticileri tarafından kaldırılmış.

Malûm havalar soğuyor, ben bi’ kazak alayım.

1 Beğeni