Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

papaz serbest dolar 4 olur artık bende 250 lik SSD ile 8 gb Ram alacaktım 4 olunca alırım artık :stuck_out_tongue:

papazı serbest bırakmak 450 milyar dolar borcun şak diye ödenmesine neden olmadı ki dolar o kadar düşsün :smiley:

5 Beğeni

7708682018

bir seni sevdim çok saçma çok saçma ulan buradasın dokunamıyorum çok saçma ! İçim gidiyor sarılamıyorum, çok saçma

3 Beğeni

Bu ulkede cikan hic bir sey zam olarak doviz olarak hic bir zaman yuksek dususe gecmedi 5.30 seviyelerine duser anca bundan sonra cok cok cok buyuk yatirimlar yapilip cari acik kapanirsa anca o zaman sert düşüs olur ona daha cok var pembe kar yaginca :)))

1 Beğeni

ITU nun internetimi o abim bayagi hizli demisti

Günümüzde oyunlarda kaliteli yapımları/projeleri görmemizin bir nedenide insanların (Sözüm ona mod yapımcılarının) kendi yaptıkları projeler yerine farklı alanlarda ya da kendi kulvarında mod yapan mod yapımcılar ile uğraşmaları…

1 Beğeni

Güzel simülasyonlar gelecek gibi duruyor.

hala bu parçayı dinlememiş ve portal oynamamış kimse varmı?

1 Beğeni

Elektrik sorunu nedeniyle video vs. çekemedim çözüldü artık sanırım Pazartesi yani yarın etkinlik videosu ile genel duyuruların olacağı bir şey çekicem.

1 Beğeni

ETS 2 ve ATS için Anadolu’nun bağrından kopmuş bir playlist oluşturdum. Annem Ordulu olduğu için sık sık Ordu’ya giderim, çokta severim. Yolculuk sırasında o uçsuz bucaksız manzaralara karşı hep hayranlık beslemişimdir. Çoğu unutulmaya yüz tutmuş şarkılar ama her biri bizim memleketimizden çıkmış, toprak kokan muhteşem birer de sanat eseri. Kapak fotoğrafı Ordu’nun Perşembe yaylasına ait, bu yaz çekmiştim.

Apple Music üzerinden dinlemek veya indirmek için link;
https://itunes.apple.com/tr/playlist/live-in-anatolia/pl.u-55D6XG6I8Lo7ZZd?l=tr

Apple Music üyeliğniz yoksa linkte ki YouTube kanalında şarkıların çoğu mevcut;
https://www.youtube.com/channel/UCCpTaib_e5C6Q95qwazq8OA

Ayrıca şarkıların çoğunun telifsiz olduğunu belirteyim.

4 Beğeni

Ya beyler bişey sorucam bu sene kar yağarmi ya gece seferkinde bir tane tutmamiştı bence bu senede yagmassa kar beklemeyk daha

Kardeş yanlış anlamada…
askim-ben-mi-adriana-lima-mi_747445

7 Beğeni

Ahaahsnk​:joy::joy: biraz saçmaladım galiba

Oyun fiyatları değişmeye(artmaya) devam ediyor …

Düşme ihtimali varmı sence vende farkettim

Ben diyorum bu memlekette zam gelen hiç bişey düşmez diye :joy: Gel kardeşim koreye senide götüreyim Bilet paranın yarısını veririm…

Ne zaman gidiyoruz?

1,5 bilemedin 2 sene

1 Beğeni

Fiyatı artanlarda bugün.

2 Beğeni

Ulan milleti keriz yerine daha ne kadar koyacaklar ya yerli uretim her sey diyor 200.000 bin tl fiyat koyuyor Allahtan korkmazlar s.kn milleti kulak arkasi kaldi sadece bu ulkeyi bu hale getirenlerin topunun kokune kibrit cakacaksin…cehaletin oldugu her yerde cektirirler yuzdeligin fazlasi yuzunden bu haldeyiz 200 az 500 yapin