Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

hafta sonunu yedik

yeni albümlerinin adı simulation theory

gamex 2018 eglence ve oyun fuarı tuyap fuar ve kongre merkezınde acıldı arkadaslar gıtmek ısteyen olursa
6 ıle 9 eylul arası

Aslında Delivery sim. denemek için gidesim yok değil :smiley:

cumartesı vakıt ayırabılrsem bende gıtmeyı planlıyorum…

50kg un 145 TL buğdayın tonunu biz bu sene 900tl den sattık bu işte bi gariplik var.

Gariplik bayadir var hocam :slight_smile:

su karavanlar benı benden alıyor cerezlık vıdeo :slight_smile: fıyatını soyleyıp Spoiler vermeyeyım sız ızleyın sadece fıyatı duyunca hemen tlye cevırmeyın adamlar dolarla yasıyor oyle dusunun

Ambülans şoförü önündeki araçta bulunan atın ( Olup olmadığı konusunda bir fikri yok) rahatsız olmaması/ urkmemesi için sirenleri kapatıyor .

Temel olarak ingilizcenizi geliştirmek için ve de kabin ici araba kullanımını izlemek hoşunuza gidiyorsa bu kanaldaki ambulans belgeselleri hoşunuza gidebilir . ( Subtitles kısmından english olanı seçersiniz ( isteyenler için türkçede mevcut belirteyim ))

boyle bır seyı ılk kez gordum hıc tv de ınternette denk gelmemıstım…
avusturalya ıste gıdılıp gorulmesı gereken yer…

@HasanOfke en son ki canlı yayının videosunu youtube’a yükleyecek misin onu soracaktım.

Insurgency Sandstorm yüklendi ki

Yobazlar karma eğitimi bile kaldırmaya yelteniyor :neutral_face:

ets oynadıysan onun videosunu soracaktım eksik sordum

Youtubedakini sildim twitchde duruyor

Yeni Actros hakkında ne düşüyorsunuz? Ben makyaj öncesini pek beğenmiyordum açıkçası. Biraz da Türkiye’deki gereksiz axor çılgınlığından dolayı soğumuştum mercedesten ama yenisi çok iyi olmuş. Teknoloji açısından mercedesin otomobillerine yaklaşmış. Aynalardan ekranlara geçilmiş, biraz F2’ye basmak gibi oluyor :smiley: geri geri giderken kameranın açısı falan değişiyormuş park etmeyi kolaylaştırmak adına. Diğer markalar da bu sisteme geçmeli bence.

aynalar gitmiş kafayı yicem çok kötü gözüküyo aynasızz bide aşırı fazla elektronikleşmiş diğer yönleri iyi ama

Araç baya iyi. Aynaların gitmesi ve yerine kamera sisteminin gelmesi çok iyi olmuş ama hala ön ve yan ayna klasik durumda. Onun dışında olması gerektiği gibi. 2018 yılındayız artık eski şeylere gerek yok.

Steam’e gelen son güncelleme ile önceki isim geçmişinizi temizleyebiliyorsunuz. Haberiniz olsun.

rehber hazırla ahmetim çok basit ama :smiley: olsun

yahu baya şaçma bir soru soracam ama ben genelde böyle yapıyorum :slight_smile: birbiri ile pek ilişkisi olmayan oyunları farkli steam hesapları açarak alıyorum zaman sonra elden çıkarmak istediğimde bulabilirsem devrediyorum…
bu işin bana dezavantajı olurmu…