Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Şuan DMAX’te Polonyalı Kamyoncular var :slight_smile:

Hediye olmasaydı satardım abi.

Yeni ford f serisi tanıtılıyor.

1 Beğeni

Mesajda kisi ekleme belli sayiya kadar mi daha fazla kisiyi mesaja ekleyemiyorum da

10 kişi sınırı var bakalım ona

1 Beğeni

@Eren01 Ekran görüntüsü konusuna sorularını ve fikirlerini lütfen yazma.

Soruna gelecek olursak evet promodstan bir kesit…

Ya bi uza yaa adam akilli yazda

Kardeşim aramıza yeni katılmışsın hoşgeldin ama biraz daha saygı çerçevesinde davranmaya davet ediyorum seni. Ahmet sana konuda gayet güzel bir şekilde açıklama yapmış senin gösterdiğin tepki çok yanlış. Daha dikkatli olursan SimülasyonPark ailesi olarak bizler de çok memnun oluruz.

2 Beğeni

Neyse Eren’i bir hafta hücreye attık aç susuz kalsın orada :slight_smile:

4 Beğeni

foruma da mı veletler dadanmaya başlamış :slight_smile: @Eren01 dingonun ahırı deil dikkat et canını sıkma milletinki canını sıkmasınlar…

İmlâ hatası yaptım sanırım (!) :smiley:

Neyse her köyün mahallenin semtin bir delisi vardır…burayada şart kendi haline bırakın gerektiği yerde ban atın konusunu silin zaten tekrar ortalara çıkıyor farkli isimlerle :)biyolojik yaşın bu arada 19 olabilir ama takındığın tavır şuan (ayrıca zeka olgunluk yaşın) 12 13 olsa gerek neyse… @Baby bu arkadaş tanıdık falan mı…

1 Beğeni

Hiç sanmıyorum :confused:

beyler bu yolu bilen varmi ya yada modmu

Burası promods haritası ve büyük ihtimalle izlanda taraflarında çekilmiş. o taraflara gidersen bolca bu tür manzalar mevcut

2 Beğeni

Akşam üstü ve gece 11 e kadar ping süresi problemi yaşayan varmı ttnet kullanarak 1.5 2 haftadır problem yaşiyorum ve adamlara anlatıyorum sabah böyle ping şahane öğelene kadarda aynı gece yarısından sonrada aynı ama öğlenden sonra 4 5 den sonra 200 ms 300 msler ucuşmaya başlıyor…müşteri hizmetlerindeki lerle 2 3 gündür iyice içli dışlı olacak seviyeye geldim yani… benden kaynaklımı yoksa genelde bu ara yaşanan bir problem mi merak ettim. çünkü sürekli tesisat kablo bilmem ne anlatıyorlar yok yurtdışı bilmem neler falanlar filanlar yani…

cevapları bekliyorum

1 Beğeni

Bu aralar bi ağırlık var evet ama senin bahsettiğin gibi 200 300 ms e kadar ulaşmadı benim. WiFi kullanımı varsa ondan kaynaklıdır muhtemelen. Ek olarak senkronizasyonlar ve Windows update leri deping yapar kontrol etmekte fayda var.

2 Beğeni

tuğralı doblosu olana yarı fiyatına verilecektir. :rofl::rofl:

2 Beğeni

Hocam Nereye doğru Ping sorunu yaşıyorsunuz? Busy hour dediğimiz yoğun saatler, herkes benzer saatlerde yüklenince saturasyon kaynaklı olabilir yada karşı tarafın servis sağlayıcısında sorun olabilir.

1 Beğeni

@DrBaron farketmiyor saat öğlenden sonra 4 gibi başlıyor bu problem herhangi bir net sayfası Cs:GO şuan başka online oyunlara bakamadım… facebook olsun youtube olsun tıkladığım sayfalarda geçiş yaparken 1 2 saniye bazen daha fazla bekletiyor bir ara download hızımdada problem olmuştu o eski seviyelere döndü aksam saatlerinde… geceden yarısından itibaren öğleden sonra 2 ye kadar problem yok ama o saatlerde yavas yavas testte 15 16 ms gösteren ping aksam 7 8 9 o aralar 250 den tut 300 küsürlere çıkıyor… bugün daha test edemedim yeni geldim eve bakalım aksam nasıl olacak…

1 Beğeni