Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

istediğin zaman oynayamazsın çık gir yaparak tadı olmaz ki hem steam hesabı satmak anlamsız eğer yüksek seviyesi yoksa çok çok iyi oyunlara sahip değilsen… yani fs19lu hesabı adam niye alsın 100tlye 20tl oluyor değeri çünkü kendi hesabına eklemeyecek

Tam olarak ne istiyorsun ama steam denilince genel kaçıyor.
O zaman şöyle yapacağım… Batuhan abinin geçmiş yıllarda hazırladığı video halihazırda var zaten , ona ek rehber konusu oluşturup alttada destek olacak bilgiler ekleyeceğim.

Cs. Go aile paylaşımını mı açtılar önceden satın almadığım hesaptan bakınca kütüphaneye satın al yazıyordu şimdi satın almadığım hesaptanda az önce giriş yapabilince şaşırdım :slight_smile:

Dipnot: sadece offline oynamaya izin veriyor online oynamak istersen hemen lisans satın alma öneriyor…

Cs nin ücretsiz sürümü o sadece botlarla oynayabiliyorsun ve gotvden yayın izleyebiliyorsun

steamdan baktımda harbi ücretsiz bilmem ne gelmiş bende diyorum aile paylaşımını mı açtılar acaba diye… bilgilendirme için sağol bu arada

@HasanOfke abi dün yayında bahsettiğim PS4.

yani :smiley: satıyor musun?

Şuan DMAX’te Polonyalı Kamyoncular var :slight_smile:

Hediye olmasaydı satardım abi.

Yeni ford f serisi tanıtılıyor.

Mesajda kisi ekleme belli sayiya kadar mi daha fazla kisiyi mesaja ekleyemiyorum da

10 kişi sınırı var bakalım ona

@Eren01 Ekran görüntüsü konusuna sorularını ve fikirlerini lütfen yazma.

Soruna gelecek olursak evet promodstan bir kesit…

Ya bi uza yaa adam akilli yazda

Kardeşim aramıza yeni katılmışsın hoşgeldin ama biraz daha saygı çerçevesinde davranmaya davet ediyorum seni. Ahmet sana konuda gayet güzel bir şekilde açıklama yapmış senin gösterdiğin tepki çok yanlış. Daha dikkatli olursan SimülasyonPark ailesi olarak bizler de çok memnun oluruz.

Neyse Eren’i bir hafta hücreye attık aç susuz kalsın orada :slight_smile:

foruma da mı veletler dadanmaya başlamış :slight_smile: @Eren01 dingonun ahırı deil dikkat et canını sıkma milletinki canını sıkmasınlar…

İmlâ hatası yaptım sanırım (!) :smiley:

Neyse her köyün mahallenin semtin bir delisi vardır…burayada şart kendi haline bırakın gerektiği yerde ban atın konusunu silin zaten tekrar ortalara çıkıyor farkli isimlerle :)biyolojik yaşın bu arada 19 olabilir ama takındığın tavır şuan (ayrıca zeka olgunluk yaşın) 12 13 olsa gerek neyse… @AhmetGLC bu arkadaş tanıdık falan mı…

Hiç sanmıyorum :confused: