Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bende bağlantı da kopuyor durduk yere

1 Beğeni

O zaman bulunduğunuz lokasyonda TT müşteri sayısı fazla kapasitif (congestion) bir sorun var. Israrla arayın müşteri hizmetlerini. Israrınız çözüm getirebilir. İyi Akşamlar.

1 Beğeni

arkadaşlar black friday indirimleri ne zaman?
oyun lazımda :joy:

1 Beğeni

black friday

1 Beğeni

muhtemelen bu hafta gözlük kullanmaya başlıcam :smiley: en son ortaokulda kullanmıştım artık hiç bakamıyorum monitöre gece ışığı olmadan ızdırap dinlendirici alıcam da eğer bir şeyler büyüdüyse numaralı olabilir görme sorunu yok sadece sıkıntı çok ışıklı ortamda

1 Beğeni

Bence bir doktora gorun ne olur ne olmaz bende de oyleydi en sonunda gittim astigmat olusmus gozumde 0.2 ama yine de uzak sıkıntı cikartiyor artik

1 Beğeni

doktordan sonra zaten :smiley: niye kafama göre alıyım

2 Beğeni

Ben o gözlüğü takmadan cs de falan adaklanamıyorum oyuna, bi eksiklik hissediyorum shshd

1 Beğeni

dinlendirici diyince genelde dinlendiriciyi kafaya gore aliyorlar ondan :)))

1 Beğeni

ilgilenenlere duyurulur
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-logitech-g300s-sifir-acilmamis-kutulu-urun-608557392/detay/

1 Beğeni

2 yıldır kullanıyorum bende güzel mouse aslında sen bi ara hata verince ters yaptın ama… bu arada fiyatlarıda gözleri faltaşı gibi açtı. neydi ne olmuş 69.90 a mı 79.90 a mı almıstım neydi :slight_smile: 170 180 e satıyorlar demek firmalar… şuan ki fiyatıyla bilmem ama ben tavsiye ederim hatta g300 versiyornuda vardı onuda g300s alınca biradere vermiştim…

1 Beğeni

Arkadaşlar slm
Bu mp ye halen güncelleme gelmedi. Ne zaman gelicek bi bilgisi olan ?

1 Beğeni

G300S benim elime küçük geliyor ya, ne bileyim bi tuhaf

1 Beğeni

@HasanOfke abi bu akşam yayın olmadı mı? Oldu da ben mi kaçırdım? FH4 oynayacaktın.

1 Beğeni

ha gayret yüklencek bu sabaha :joy:

1 Beğeni
2 Beğeni

internette gezinirken buldugum bir resim. Renault Magnum cekicinin bir kopyasi olan MAZ 5445 modeli

8 Beğeni

Range T’den çok Magnum’a benziyor.

1 Beğeni

Magum yazacaktim aklim T ye gitmis. uyardigin icin sagol.

1 Beğeni

Integral aslında

2 Beğeni