Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ambülans şoförü önündeki araçta bulunan atın ( Olup olmadığı konusunda bir fikri yok) rahatsız olmaması/ urkmemesi için sirenleri kapatıyor .

Temel olarak ingilizcenizi geliştirmek için ve de kabin ici araba kullanımını izlemek hoşunuza gidiyorsa bu kanaldaki ambulans belgeselleri hoşunuza gidebilir . ( Subtitles kısmından english olanı seçersiniz ( isteyenler için türkçede mevcut belirteyim ))

4 Beğeni

boyle bır seyı ılk kez gordum hıc tv de ınternette denk gelmemıstım…
avusturalya ıste gıdılıp gorulmesı gereken yer…

3 Beğeni

@HasanOfke en son ki canlı yayının videosunu youtube’a yükleyecek misin onu soracaktım.

Insurgency Sandstorm yüklendi ki

Yobazlar karma eğitimi bile kaldırmaya yelteniyor :neutral_face:

1 Beğeni

ets oynadıysan onun videosunu soracaktım eksik sordum

Youtubedakini sildim twitchde duruyor

1 Beğeni

Yeni Actros hakkında ne düşüyorsunuz? Ben makyaj öncesini pek beğenmiyordum açıkçası. Biraz da Türkiye’deki gereksiz axor çılgınlığından dolayı soğumuştum mercedesten ama yenisi çok iyi olmuş. Teknoloji açısından mercedesin otomobillerine yaklaşmış. Aynalardan ekranlara geçilmiş, biraz F2’ye basmak gibi oluyor :smiley: geri geri giderken kameranın açısı falan değişiyormuş park etmeyi kolaylaştırmak adına. Diğer markalar da bu sisteme geçmeli bence.

6 Beğeni

aynalar gitmiş kafayı yicem çok kötü gözüküyo aynasızz bide aşırı fazla elektronikleşmiş diğer yönleri iyi ama

Araç baya iyi. Aynaların gitmesi ve yerine kamera sisteminin gelmesi çok iyi olmuş ama hala ön ve yan ayna klasik durumda. Onun dışında olması gerektiği gibi. 2018 yılındayız artık eski şeylere gerek yok.

2 Beğeni

Steam’e gelen son güncelleme ile önceki isim geçmişinizi temizleyebiliyorsunuz. Haberiniz olsun.

1 Beğeni

rehber hazırla ahmetim çok basit ama :smiley: olsun

yahu baya şaçma bir soru soracam ama ben genelde böyle yapıyorum :slight_smile: birbiri ile pek ilişkisi olmayan oyunları farkli steam hesapları açarak alıyorum zaman sonra elden çıkarmak istediğimde bulabilirsem devrediyorum…
bu işin bana dezavantajı olurmu…

istediğin zaman oynayamazsın çık gir yaparak tadı olmaz ki hem steam hesabı satmak anlamsız eğer yüksek seviyesi yoksa çok çok iyi oyunlara sahip değilsen… yani fs19lu hesabı adam niye alsın 100tlye 20tl oluyor değeri çünkü kendi hesabına eklemeyecek

Tam olarak ne istiyorsun ama steam denilince genel kaçıyor.
O zaman şöyle yapacağım… Batuhan abinin geçmiş yıllarda hazırladığı video halihazırda var zaten , ona ek rehber konusu oluşturup alttada destek olacak bilgiler ekleyeceğim.

Cs. Go aile paylaşımını mı açtılar önceden satın almadığım hesaptan bakınca kütüphaneye satın al yazıyordu şimdi satın almadığım hesaptanda az önce giriş yapabilince şaşırdım :slight_smile:

Dipnot: sadece offline oynamaya izin veriyor online oynamak istersen hemen lisans satın alma öneriyor…

Cs nin ücretsiz sürümü o sadece botlarla oynayabiliyorsun ve gotvden yayın izleyebiliyorsun

steamdan baktımda harbi ücretsiz bilmem ne gelmiş bende diyorum aile paylaşımını mı açtılar acaba diye… bilgilendirme için sağol bu arada

@HasanOfke abi dün yayında bahsettiğim PS4.

yani :smiley: satıyor musun?