Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

@berken tesekkur ederim.

yazları tycoon vb. yeni oyunlara başlayamıyorum odaklanma sorunu var gibi kış gelince sanki böyle bir kapanma havası oluyormuşçasına oynanabiliyor

1 Beğeni

O da nerden cikti Senin ruhun sıkılmıs be usta tatil az mı geldi :)))

hem tatil az geldi hem de ülkeden sıkıldım ortadoğuda amerikan avrupa kafasıyla iş yapılamıyor

2 Beğeni

Kulaklık kısmetse Salı falan elime geçecek ne bekledim beeee :smiley: sanırsın altın kaplamalı SİmülasyonTÜRK logolu kulaklık gönderdiler
neyse Salı günü kulaklık ile birlikte yepyeni bir sistemden başlarız…

Ya zaten elime firsat gecse 1 saniye dusunmem giderim ama insanlar ulke dusmani oldugumu dusunuyor ama benim derdim ulke degil ulkedekiler bastakiler de anlatamiyorum yani iktira yskin kisiyle konusutosun ya ulkeyi bir anlatiyor kendimden suphe ediyorum :))

büyük prodüksiyonlu bir AAA oyun ile neler neler olur :slight_smile:

1 Beğeni

Tatil bitti eve döndük, biriken haber ve videoları izleyeceğim , bakalım neler oldu bitti :smiley:

1 Beğeni

Darksiders III çıkıyormuş.Bu seriyi oynayan varsa yeni oyun hakkında düşüncelerini alabilir miyim ?

@HasanOfke abi. Gamescom’da Ubisoft Skull and Bones hakkında bir bilgi paylaşmadı mı?

paylaşılmıştı bir şeyler ama ben pek bakmadım ubisoft sitesine gir bak sonuçta çıkacak 2019da gayet de güzel

1 Beğeni
2 Beğeni

Kesinlikle Logitech G300S satın almayın. Sol tuşta çift tıklama sorunu yüzünden iki gündür sinir krizi geçiriyorum. Garantiye göndericem ama tam önemli zamanda bunu yapması bütün işleri bozdu. Bildiğin oynayamıyorum şu an Logitech M280 kullanıyorum ama kablosuz ve onun gibi olmuyor.
Steelseries Rival 310 alabilirim ama niye para vereyim durup dururken mağdur oldum. Çok sinir bozucu hemen değişecek mi ne zaman yenisi gelecek??? Offff

hafta sonunu yedik

yeni albümlerinin adı simulation theory

gamex 2018 eglence ve oyun fuarı tuyap fuar ve kongre merkezınde acıldı arkadaslar gıtmek ısteyen olursa
6 ıle 9 eylul arası

Aslında Delivery sim. denemek için gidesim yok değil :smiley:

1 Beğeni

cumartesı vakıt ayırabılrsem bende gıtmeyı planlıyorum…

50kg un 145 TL buğdayın tonunu biz bu sene 900tl den sattık bu işte bi gariplik var.

Gariplik bayadir var hocam :slight_smile:

su karavanlar benı benden alıyor cerezlık vıdeo :slight_smile: fıyatını soyleyıp Spoiler vermeyeyım sız ızleyın sadece fıyatı duyunca hemen tlye cevırmeyın adamlar dolarla yasıyor oyle dusunun

1 Beğeni