Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

@AhmetGLC haberdar eder bizi :joy: Bu arada Ahmet sana güzel bi logo yabayım diyorum ne dersin? :joy:

Sen şimdi bana logon kötü mü demek istiyorsun lütfen yanlış anladığımı söyle :smile:

Hayır ama daha özgün bir şey kullanabilirsin değil mi :smile:

Tekliflere hazırım :smiley:

500

Yeni geometri şeklimiz! :slightly_smiling_face:

SimülasyonTÜRK Parkı an itibari ile 1000 kullanıcı sayısına ulaştı. :+1:

Hayırlı uğurlu olsun gittikçe büyüyoruz.

Şairin dediği gibi; ''bana faydası olmayan itfayiyenin hortumunu … ‘’ :smiley:

@HasanOfke abi senin sistem noldu? Dolar 5,28 olmuş.

Avrupa bizi kiskaniyi yol yaptik kopru yaptik baskanliktan sonra ekonomi en iyi sekle gelecek :))) ulan hangi ulkenin parasi bir gunde bu kadar kayip yasadi bir kulak arkamiz kaldı…

benim fiyatlar uçtu be canısı :smiley: napalım

Benim bilgisayarın şu an ki fiyatı :smiley: 1k oynamış

Benim pc de 4 ay da 1.700tl yukarı cıkmış

Seveceğiniz türden…:+1:

adamlar üşengeçlikten değildirde yolu 30 santim daha geniş yapsalar sağa sola çekme derdi kalmayacak müsait olmayan yerlerde var ama müsait olan yerlerde dar … ayrıca bu tür tali mi diyelim yoksa ne bilim köy yolları gibi yollar bile adamlarin jilet gibi neredeyse… bizdeki yollarda yamamaktan kasis gibi oluyor cogu yer… ayrica ilk baştaki tirmaniş tam ets 2 ats de aradiğim yollar… mecbur alabildigim en ağir tonajlı yükleri aliyorum az eğlence katsın diye. millet en hafif dorseyi alip yollarda nfs oynar gibi yarişma pesinde :slight_smile:

@iLyas_Kuzgun Aynen öyle, nfs ile karıştırıyorlar. Neden 150’yi geçmiyor diye sitemler var. Ben 170 gördüm, sen kaç gördün gibi tır kapıştırmaları var :smiley: Harici sözleşme yapan çok nadir, 90 hız sınırı olduğu için… Bende bu tarz böyle virajlı, bol yokuşlu, dar dağ yollarını seviyorum. Birde ağır tonajlı alıp zevkini çıkarıyorum. Tadını çıkara çıkara oynamak var. Başka türlü kesmiyor…

bu açı daha iyi bence

G29 alacaktım dolar 6.2 oldu. Direksiyonun fiyatı 1500 den 2000 e çıktı! Vites 350 den 500 e çıktı. Yok böyle bir şey ülke battı be.

temiz 2.el bul bari garantili falan

Arkadaş keşke bu yollarda iskandinavya haritasında olsaydı. izlerken çok keyif aldım videolardan. Adam 25 yaşındaymış ya. Estonyalıymış ama çok güzel kullanıyor tırı.