Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Simülasyon gene hata veriyor

İsrail Abd ve maşaları o kadar ülke varken Pakistan’dan niye mühimmat alsınlar kaldı ki Pakistan’ı Çin destekliyor, olay gerçekse kimler kimlerle beraber şaşmam.

Yumulun.

5 Beğeni

Bende yeni çıkan tabletini almıştım bu ay, tableti alanlara özel sanıyordum meğer tüm samsung kullanıcılarınaymiş :smiley:

1 Beğeni

İlk samsung kullanıcılarına özeldi sonra herkese açık yaptılar, kodlar 10 dakikada bitti. :joy:

Forumda 2023 model Ford Kuga hakkında bilgisi olan var mı ? Almayı düşünüyoruz da konfor olarak yakıt olarak nasıl bir araçtır yakıt 7.7 ile 10.5 arası değişiyormuş diye duydum. Detaylı bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?

1 Beğeni

Otopark Sinan koçtan dinlemenizi tavsiye ederim hocam, yorumlarını beğendiğim biri, kendi şahsi aracı olarak kullanıyor

1 Beğeni

teşekkür ediyorum :slight_smile:

1 Beğeni

:cowboy_hat_face: :cowboy_hat_face:

4 Beğeni

Tabelayı yapan Gürcü doğru söylemiş ülkece her saniyemiz survivor tadında bazen açlık oyunları gibi de olabiliyor

2 Beğeni

gerçekte de öyleymiş :smiley: ama galiba şimdi “HAPPY JOURNEY” olarak değiştirmişler.

3 Beğeni

Oralara en son 2010’lara doğru gitmiştim. o zaman sahil yolunun belirli kısımları yeni yapılıyordu. O şekilli kapı sanırım inşaat halindeydi…

1 Beğeni

4 Beğeni

merhabalar herkese ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum amd nin 7900 xtx ekran kartını kullanan var mı performansı nasıldır öğrenebilir miyim yorumu ne olur

Son gelişmeler.

Ben kullanıyorum, performansı iyidir yani niye iyi olmasın nasıl cevap vereyim bilemedim XD

laf olsun, torba dolsun

Bakin yanlış anladınız performansını sorarken kastettigim daha önce rtx kart kullanıp da geçen birinden performans hakkında bilgi almak ray traycing farkı performansta belli ediyor mu kendini diye ama arkadaşlar gene çocuk gibi dalgaya aldı neyse :smile:

https://twitter.com/buckberi/status/1729440266224837017