Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bari camı ayrı yapmasaydınız yekpare olsaydı. Aynalar eskilerden hallice gene.

Xbox game pass bir aylık 6 lira

Mevcut aboneler için geçerli değil diyor

bu tr ile alakalı değil ki 5-6 ay önce amerikada 3 banka battı . Bankacılık krizi var dünya da.

Güzel bi video

11 Beğeni

NFS serisindeki en güzel oyunlardan biriydi. (hala daha öyle) Ah ah o BMW’yi almak için Blacklist’i temizlemen polisler ile ve şu siyah çakarlı pontiac gto, üzerinize kıran tank’tan hallice polis suvları, sizi takip ederken önünüze inermiş gibi yapıp yavaşlatmak için gelen polis helikopteri, değişik şekilde girip parçalayınca zevk aldığımız sözde dikenli telli polis barikatları, her ne kadar gerçekte v8 motoru olsa da her arabaya illaki yetişen o ford crown victoria’lar… ah ah şimdiki nfs serilerine bakın bir de.

5 Beğeni
1 Beğeni

Remake söylentileri vardi bayadır belki 7 Aralık’ta duyurulur diyeceğim ama hiç sanmıyorum, bu kadar sevilen tutmuş bir oyunun remake’i için bile çok geç kaldılar bence, deli dehşet satacağına şüphe yok

ne polisi ne arabası :grinning:

14 Beğeni

Vay canına o ablalar gerçek miydi? O zaman Nfs underground’dakiler de gerçek.

3 Beğeni

Eskiden sinematikler gerçek oyuncularla çekilirdi şimdi pek yapan yok, red alert 2 Tanya, Mia bacımızdan sonraki favorim, bunun sadece 1 saniyelik sahnesi halen zihnimde red alertçiler iyi bilir :joy:

1 Beğeni

Hi, i am Josie Maran and i play Mia in Need For Speed Most Wanted.

2 Beğeni

31dk harcamaya değer mi bu arkadaşa? Ona göre izleyeceğim :slight_smile:

2 Beğeni

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bilenler bilir Erlik’in videoları her zaman kalitelidir. Ben yıllarca Star Wars izlemiş biri olarak Lucas Film filmi yaptığı yıllarda senaryo boyunca Nazilerin yaptıklarını birebir uygulaması benim ilgimi çekti.

Ee tabi o benzerliği fark etmemek elde değil

1 Beğeni

edirne-de-kuvvetli-ruzgar-tir-devirdi-16544421_300
ipsala :smiley: edirne çok rüzgarlı ve soğuk.
kar buraya gelmesin istanbul’da ne yaparsanız yapın.

7 Beğeni

Günaydın, yaklaşık 25 senedir bu böyle, aramıza hoşgeldin. Bu biraz, Samsung’un Apple’a gönderme yaptığı Type-C olayına benzedi. :slight_smile:

1 Beğeni

Söyleme, söyleme
Söyleme, söyleme
Dayanmaz yüreğim söyleme
Dur, isteme dur
Ayrılık ölüm gibi isteme

Şaka yaptım, şaka yaptım sevgilim ayrılır mıyım
Senin gibi sevgiliyi ömrümce bırakır mıyım