Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

bu ne rezilliktir

@Furkan olur arada :smiley:

Sosyal medya hesaplarımı yok etmeme vesile olan kusulası tiplerden. Utanmadan bir de film çekmiyorlar mı deliriyorum resmen. Bunlara prim verenler de dahil alayına kafam girsin.

Arka kapağı cam yaparsan öyle olur işte… zamanında iphone 4 devrinde apple’ın başı çok yandı ondan… şimdi gene döndüler ona ama bu sefer iddialılar kırılmama konusunda

ananizi.png :smile: :smile:

70’80’ler bankerlere para kaptırmaca
90’jet dönemi sonrası zincirler
2000’üfürükcüler
bu dönemdede sütcüler

bu tür adamları destekliyorum bunların kıymeti bilinmeli adamlar zeki , dönüp dolaşıp sokuyorlar doyumsuz millete iyi yapıyorlar.

Ne güzel duruyor öyle …

bu nedir yahu… misyonerlik reklamları falan mı?

https://www.kampusweb.com/konular/ulasmak.html böyle bir sayfaya yönleniyoruz… nasıl müslüman yahudi olabiliriz olayına da aynı tepkiyi verirdim bu arada onuda belirteyim…

çarpıya tıkla bu reklamı görmek istemiyorum da engellesen bile fayda yok yıllardır sürekli reklam veren bir misyonerlik sitesi her yerde çıkıyor…

Daha iyisi mezarda… :smiley: @TheMumja ile çıldırmaca…

1 Beğeni

botlarla oynuyorsun :smiley:

Duydum o olayı ama 10 milyon indirmesi var , nasıl oluyor o iş ? :thinking:

Botların çıkma oranı yavaş yavaş düşüyor yalnız. Oyun çıktığında baya çok vardı oyuncu sayısı az olduğu için fakat şimdi düşmeye başladı.

3 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: MX vs ATV All Out - Ana Konu

Aklima takildigindan soruyorum Uzun G tuşu mu var klavyede :grin: yoksa G tuşuna uzun mu basmak lazım :smile: @anon28546784

Duymamış olalım böyle esprileri lütfen

steam yaz indirimi 21 haziranmış vışşş :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Şuan Flight Sim World %68 (19₺) ve FSX %70(11₺) indirimde. ilk sorum; hangisini alayım?(ortalama bir pc ye sahibim) İkinci sorum; Yaklaşık 8₺ var. İtem satıp bu indirimlerde mi alayım yoksa yaz indirimlerinde daha da ucuzlar mı?

bilgisayar için birşey diyemem fakat fiyatlar iyi 11 tl olanı al dene bilgisayarda sıkıntı yapmazsa digerinide alırsın

yaza cok var hemde fiyatlar daha düşmez bence.

1 Beğeni

fsx almadıysan alıp sana hediye edeyim öbürüne paran kalır :slightly_smiling_face: