Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

oynanabilir bir şeyler çıksa bari da bakalım

Şeytan diyor … Benim bugün sınavda… ter/kan cıktı… eli mouse ta gönlü hojta… vay be

2 okulda okusan bu ülkede ömür boyu calışşanda o para kazanılmaz.
okulda ögretilen faulatün ile bir halta olmaz.

şansınızı deneyin kimseye kulak asmadan. kısmet bellimi olur şans güler hayatınız kurtulur.:slightly_smiling_face:

(hala varmı bilmiyorum ama fa ülatin türkce dersinde bir şiir türü idi)

Bilmem mi abi
Failün failetün failettün failettüniyettiniye :stuck_out_tongue_winking_eye:
Hiç ezberlemezdim.
Işte bir de vakit yok ama bu aralar hobi olarak yapıyorum moment işini zevkli oluyor uğraşıp haftalar sonra bakıp izlemek

1. sınıf edebiyattı benim zamanımda. Aruz vezninin kalıplarından birisiydi. Hatta hiç unutmam hoca bunla ilgili soru somuştu bilen ilk 3 kişiye sözlüden 100 vericem demişti 2. bilmiştim ama vermemişti. (Evet Ahmet vilgül kullanmadım ama kullanmayı biliyorum :smiley: )
1 Beğeni

askerlik bitmiş sevincle tokat otogarına ışınlanırken bu sevimli güneş altında pırıl pırıl duruyordu. :slightly_smiling_face: sahah sabah nerden hatırladıysam :slightly_smiling_face:

tokat otogarında görülebilir. içi dışı muazzam’dı.

3 Beğeni

Virgül olacak :stuck_out_tongue_winking_eye:

sinemada bile izlerim :slight_smile:

https://www.facebook.com/haberaycom/videos/1176980728994133/

Böyle tırım olsun daha ne olsun :smiley:

uzun zamandır ortalarda gözükmeyen dünyanın en büyük ucagı + dünyanın en güçlü ucagı olan ukrayna yapımı antonov 225 yada yerel adıyla Мрія (mriya) hayal teknik bakım ve yenilemeden sonra nisanda tekrar göreve başlıyor.

bakım sonrası ukraynada merhaba ucuşu.

kanat = 905 metre kare
Kalkış mesafesi: 3500 m (Tam yüklü ağırlıktayken)
Azami hız = 850 km
boş agırlık = 280 ton
yük kapasitesi = 300 ton

1 Beğeni

ana konular steam’de bulunan oyunların kategori bilgileri eklendi, bu sayede başlıktan oyunun amacı kısa ve net acıklacı oldu :ok_hand::slightly_smiling_face:

1 Beğeni

IMG_4911

6 Beğeni

hayırlı olsun güle güle kullan oman’ı bende masa üstü oman kullanıyorum. :slightly_smiling_face:

hp support assistant. kaldırmak olsun ilk işin (key logger var).yaptıgı haberin arkasında duramıyan türk teknoloji siteleri haberi sildiler hemen. ingilizce olarak bilgi edinebilirsin. @theamagchannel16

1 Beğeni

HP support asistanın ne gibi bir faydası var ki? :smiley: HP yazıcım ile falan geliyordu ama boş işlerdi.

1 Beğeni

hakan plastik’e HAYIR :smiley:

@theamagchannel16
fps olayını bilemicem ben gtx 1080li en üst oman kullanıyorum.
tam olarak keylogger’dan kurtulucan :slightly_smiling_face:

@HasanOfke
güncellemeleri tek biyerden yapmak olabilir hani :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Abiler herkese hayırlı günler dilerim. Benim bir sorum var. PC’de Intel(R) UHD Graphics 620 2 GB var. GTA 5’i bile akıcı oynarken Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator en yüksek ayarlarda çok kasıyor. Bu normal mi? Veya bir çözümü var mı?

Bazı özellikleri kısmayı dene… mesela çözünürlük %400 bana göre çok abartı, %100 yeterlidir.

1 Beğeni

Patlayışş :smiley: Nereye kadar gidecekler acaba s99? s100???

james bond 50. yıl blu ray seti olan varsa pazarlıksız talibim.