Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okan ve ekip arkadaşlarının şehadetinin 22. yıl dönümünde tüm şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Rabbim şehadetlerini kabul etsin, mekanları cennet olsun.

12 Beğeni
9 Beğeni

Bu adamın editleri çok iyi…

1 Beğeni

#SaksıZamanı

1 Beğeni
1 Beğeni

Türknet`ten sonra türkcell de paketlerine bugün zam yapacağını bildirdi 95 liralık paketim anlık olarak 140 olmuş…

2 Beğeni

küçüklüğümden beri maketini saklarım ama şu an nerede bilemiyorum :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Baya iyi saklamışsın demekki usta :joy:

2 Beğeni

Ya raf altında bir yerlerde üstünü bezle örttüğümü hatırlarım yazlıkta kaldı oralarda bir yerlerde yeter ki kaybolmasın abi ya :smile:

1 Beğeni

öyle reis ortada vallah

3 Beğeni

Herşeye eskisi güzeldi derdikte oyunlarada geçerli oldu sanırım.İsteyince kıç kadar teraflopslu makinelerde mükemmel grafikli,harika açık dünyalı oyun yapan devoloper arkadaşlar isteyincede böyle rezalletler yapıyorlar.
En kötü yapay zeka minecraftaki köylüler derimde en azından onlar hareket ediyordu öğlen toplanıyorlardı falan.

2 Beğeni

uff

1 Beğeni

Akıyor bu akşam, ne oldu böyle. Şu istek listesini temizlesem mi diyorum kendi kendime :smiley:

1 Beğeni

e yuh

2 Beğeni

İstek listesi dağ oldu hocam. Ömür boyu boş kalmayacak.

2 Beğeni

Ben alacağımı zamanında aldım. Çok fazla farklı oyun oynamam. Gamepass’e de ihtiyacım yok bu yüzden (olsa bile o iğrenç launcher’ı kullanmam). Kış indirimlerinde kütüphaneyi doldurdum. İstediğim her oyuna sahip sayılırım.

1 Beğeni

Sadece o da değil, daha neler neler zamlandı…
https://www.webtekno.com/steam-oyun-zam-h131215.html

Beni The Bus ile Bus Simulator 21’in fiyatları çok şaşırttı. Tamam The Bus kaliteli bir içerik olabilir ama hala hatalarla dolu ve geliştirme aşamasında. Bus Simulator 21 ise o kadar da iyi bir oyun değil. Nasıl oluyor da 325TL ikisi de. Yazık o paraya almak büyük enayilik.

3 Beğeni