Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

4 Beğeni

İş görür :smiley:

8 Beğeni

Off, müsadenle bir adet sipariş veriyorum ustam. :smile:

Emeğine sağlık çok güzel olmuş…

Yaklaşık 2022 Aralık ayında ehliyet kursuna yazıldım ilk sınava girdim dubaya çarparak sınavdan kaldım ve bugün ikinci hakkımı vardı saat 10.20 de herşey yolunda giderken paralel ve l park yaptım başlangıç noktasına giderken ışıkta durdum ışık yandı gidiyorum tam karşı yola geçeceğim sağdan geniş bir araç traktör soldan ise tır geliyordu tır ile aramızda mesafe vardı ve bi baktım sağdan da bi araç aniden girmeye çalışıyor dedim solama yapayım sola sinyal verdim ayna kontrolü yaptım tam sağa geçeceğim napıyorsun sen dediler çek sağa dediler orda beklesem niye bekledin diyecekler ve yine kaldım yasal olarak yapabileceğim birşey var mı ?

truckers of europe 3’e bmw gelecek mi bertan abi

6 Beğeni

ahahah bu nasıl sınav :smiley: git yerel ilçeden al ya şehirdekiler çok kasıyor. neyi solladın? traktörler zaten emanaten gezdikleri için güven olmaz. tır ile mesafe varsa önünde mi arkanda mı neredeydi. yani durum garip geliyor artık bunları dikkate almayan biri için ama boş yere kasıyorlar.

Abi bence en önemlisi açlık gelmeli gelir mi bertan abi asfhsha

5 Beğeni

Abi sağdan adam geliyordu traktörü solamasam ortalama 20 ile falan gidecektim

açlık bence de gelmeli dinlenme tesisinde durup niye döner yaptıramıyoruz kola alamıyoruz su alamıyoruz yazıklar olsun.

4 Beğeni

Bende Aralık’ta yazıldım kurs daha direksiyon derslerini başlatmadi bile teorik sınavı geçtim ayın 30 unda :smile:

Allah yardımcınız olsun umarım haber anlayan kişilere denk gelirsiniz

traktörün arkasına kalıp bekleyebilirdin tabii ortalama 20 ile gitmede sakınca mı var? ya bu refleksler ve anlık kararlar trafikte önemli tabii ama eğitim olayını gerçekten bir şey diyemiyorum. trafikte kaldıkça öğreniyorsun da bizim de mahallede lisenin orada eğitim veriliyor vs. yani bana komik geliyo :smiley: çünkü ben çok saçma şekilde almıştım. çünkü ilçede kimse sallamıyordu tanıdık manıdık. şu an olsa bilmeme rağmen ben bile kalırdım herhalde :smiley: sdfdsfdsfsfsd

Bnce oyuna tr haritası ve hatay dürüm gelmeli bertan abiye çok söyledim ama dinlemiyor : /

2 Beğeni

hatay dürümü iyi yapamayacaksanız getirmeyin. yalnız yerken el animasyonu ve ağız animasyonu olmalı.

1 Beğeni

Animasyon hazır ya şöyle olacak işte asdfda

2 Beğeni

boşverin döneri flan bence oyuna bmc pro gelmesi lazım (!) :smiley:

Abi dorse dingil kaldırma gelirmi U çektiğimizde lastik S şeklini alıyorda :grinning:

1 Beğeni

M-Tech 2 paketin son dokunuşları da bitti gerisi keyfi şeyler :slight_smile:

12 Beğeni

Twitch’te canlı yayındayım, takılmaya gelin! Twitch

Ilgilenen olursa ets2 yayini.