Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Hayırlı olsun, güzel şeyler olacak o kesin…

1 Beğeni

Kesin Unity :smiley:

7 Beğeni

Hayırlı olsun, şimdi detayları bekleme zamanı :smiley:

2 Beğeni

Hayırlı olsun abi heycan yaptık bekliyoruz :smiley:

1 Beğeni

logo cok guzel degıl mı ya :upside_down_face:

3 Beğeni

Hayırlı olsun merakla bekliyoruz :smiley:

1 Beğeni

Hasan abi hayırlı olsun pusudayız merakla bekliyoruz :blush:

1 Beğeni

kısa bir açıklama

https://www.instagram.com/p/CnjLRUPNtVt/

bunun dışında artık konuşmaya da bir şey paylaşmaya da gerek yok. buradan ayrı bir şey öyle bas bas bğıralım paylaşalım. şunu yapıyoruz edelim gibi bir şeye niyetim de yok karnım da tok. sakin ve aşama aşama planlı gidiyorum. her şeyi değiştirip buna odaklanmak bu devirde yapılacak şey de değil. haliyle durumun ciddiyeti fazla öyle kolay diyebileceğiniz şeyler iş olarak düşününce öyle gelmiyor.

20 Beğeni

:stuck_out_tongue: dsfdsfdsfds

10 Beğeni

Hayırlısı olsun, Hasan.

1 Beğeni

Vatana millete hayırlı olsun :stuck_out_tongue:

3 Beğeni

Simdepo Games konusu silinmiştir!.

Silmek zorundayım. Düşüncen için sağol ama proje çıkmadıkça burada yer almasına gerek yok. Farklı bir algılanır. Artık ana projeye kadar böyle :slight_smile: Ben yine burada aktarırım.

3 Beğeni
7 Beğeni

bugünkü gelişmenin üzerine bir kez daha atayım :smiley:

anlık

4 Beğeni

Bence Hasan adaylığını açıklayacak konuyu değiştiriyor bence oyun şirketi diye :grinning:

1 Beğeni
3 Beğeni

Bunu gördüm, çok güzeldi. :slight_smile:

1 Beğeni

altılı yedili masa açıklamazsa simdepo games onu da başarabilir

4 Beğeni

BMW E30 325i Cabrio “Faz-1” (Stock, M-Tech 2)

Henüz işe yarar değil yapılacak biraz işi var. Hangi oyuna modlarım bilmiyorum ama (en muhtemel seçenek carx olur) senelerdir yapacam yapacam deyip yapmadığım işlerden biriydi :smiley: Hazır yıllık izindeyken aradan çıksın istedim.

Ana model Hum3D olması lazım hatırlamıyorum. Ruslar patlatılıp ortalık malı ettiğinden bu yana her yere convertlediler evirdiler çevirdiler yazdılar çizdiler eğdiler büktüler :smiley: Başına ne işler geldi garibim E30’un…

Komple M-Tech 2 paket (ön tampon, yanlar, arka tampon, rüzgarlık vs.) çizip arşivledim şimdilik. Tampon lambaları ve lamba yuvaları vs. eksik bir süre sonra hallederim şu halini görmem gerekiyordu.

Kalbimizdesin Hum3D reis :point_up:
Eserlerin ölümsüzdür…

16 Beğeni