Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

8 Beğeni

https://twitter.com/i/status/1422966886460010506

7 Beğeni

Sözde Müslüman ülkeyiz.
twitter.com/uyanhadi_/status/1422522041715073044

8 Beğeni

Bu kasanın aynısının 6GB ram i3 2120 ve hd6510 ekran kartlısı vardı bende. Arkadaşlarımın kasası kamyon gibi çalışırken bu hiç ses çıkarmıyordu. Çok şaşırmıştım klavyesi cok güzeldi multimedya tuşları sol ve sağ taraftaydı hiç unutmam :D. Kasanın sd kart okuycularının oldugu kısımını yeğenim kırmıştı usb takılıyken açık duruyordu ondan sonra da zaten zavallım dağıldı gitti

3 Beğeni

Thor: Love And Thunder setinden birkaç kare:
https://www.instagram.com/p/CSATksvoUYJ/

4 Beğeni

pratt baya kıskanacak gibi görünüyor :smiley:

1 Beğeni

Güya her türlü önlemi almışlardı çevresine falan hendek kazmışlardı hani.

5 Beğeni

@Ahmet_can_Emekli @homelander Sanırım hepimiz aynı şeyden bahsediyoruz :smiley:

Zamanında bu Casper kasaları Evkur iyi iteledi millete. Evkurda çalışan elemanlar bu kasalar için uçuyor kaçıyor derdi. Tabii bilmeyen insanların gidip sıfır kasa almak gibi hatalar yapabileceğini iyi bildikleri için rahattı herifler. Acı oldu ama bir daha sıfır kasa almamam gerektiğini 10 sene önce bu kasayla öğrenmiştim :smiley: ATI HD 7350 çöptü resmen. Kullanılmamış, satılmamış ne parça varsa içine tıkıştırıp satıyordu Casper.

7 Beğeni

7350 yine iyiymiş :smiley: 6510 vardı benim makinede crysis2 oynayacam diye sevinirken almıştım elime. Kasayı.

3 Beğeni

Onu yerde emek verenlere değil başkalarına sormalısın.

2 Beğeni

pc’yi temizlerken işlemciyi söktüm macun erimiş hatta yanmış, evde macun kalmamış dışarda tek sıkımlık macuna 20tl diyorlar yarına kadar idare eder mi? işlerim var, pc’nin kapanmaması lazım.

i

2 Beğeni

Eger BIOS tan ayarlari degistirmediysen zaten pc kendini korumak icin kapanacaktir. ama belirli bir isida kalirsa (mesela 85 -90 ) takilarak calismaya baslayabilir. acikcasi ben denerdim.

2 Beğeni

Aynı işlemci yukarıda bahsettiğim 10 senelik Casper pcde de mevcut :smiley: Muhtemelen benim macun da patates olmuştur artık ısıl değerlerden belli çünkü. Windows aramaya güç seçenekleri yaz ve dengeli ya da güç tasarrufu modunu seç işlemciye giden voltaj düşecek soğuk çalışacak ama performans da düşecek.

2 Beğeni

Oyuna girdim kapanmadı.

bunu aldım ihtiyacı olan varsa alsın, bizim kazıkçı esnaftan daha uygun kapıma kadar gelecek.

2 Beğeni

Buda benimki 10 yıl oluyor :slight_smile: babamlar ilk toplama pc alacaktı, vatandan aynı donanımlı ve daha ucuz olan bu pc yi görüp almışlar. Hala kullanılıyor bi ekran kartı değişti galiba.

5 Beğeni

bunun üstündeydi tuşlar ve 3.0 girişi de vardı değil mi

1 Beğeni

3.0 ı bilmiyorum ama evet dediğin gibi

1 Beğeni

güzel edirnemize yine bir fırtına geliyor anlaşılan

7 Beğeni

İzmir’de aynı hocam.

2 Beğeni

Sanırım Atina’daki yangın Afrika’dan gelen toz dumanlarıyla Türkiye’ye gelmiş. İstanbul’da da durum aynı

4 Beğeni