Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

İstanbul’dayım maalesef onu da denedim yok dediler

3 Beğeni

Valla son 2 gündür böyleymiş sanırım öyle konuşuyorlardı, nasıl olacak bilmiyorum aşı zamanın üzerinden geçtikçe problem olmaz inşallah

3 Beğeni

@bertan06

Yeni bir heyecan yaşamak istiyorsan yapabilirsin tabii ama ben genelde sonuç odaklı bakarım, bu sistem ile neler yapmayı planlıyorsun ? Vaktine ve parana değecek mi bunlara iyice karar ver.

2 Beğeni

Arkadaşlar birkaç senedir ofis koltuğu kullanıyorum. Havalar cehennem sıcak olduğundan bu aralar terliyorum bazen :smile: Oturma minderim var. Terlememek için hangi sırt minderini önerirsiniz?

Normalde iki doz aşı arası 45-60 gündü zaten. Dünya genelinde de 30-60 gün arası surelerde aşı olunabiliyor. 3-5 gün gecikse birşey olmaz kardeş.

1 Beğeni

o değil de gold rush diye bi oyun vardı bi ara, ziyan ettiler tüm içeriği.

aklıma düştü şimdi

1 Beğeni

uzaydan bıraksaydın, el şeyiyle bu kadar oluyor el oğlu risk almaz.

5 Beğeni

Deposunda kalan son su olabilir. O kadar yüksekten suyun gitmeyeceğini pilot düşünebilecek kadar zekidir o kokpite girdiğinde göre

3 Beğeni

yangının üstünden geçtiğine göre daha alçalıp o son suyu verimli kullanabilir, bölge halkının dediğine göre 3. uçak.

havada kalan metan gazı yayılmasın diyeymiş, o yayılana kadar aşağısı zaten yanıyor.

2 Beğeni

az önce hızlı ve öfkeli 9 izledim. yenilmezler boşuna uğraşmış taşları toplamakla thanosu yenmekle torettolar hallederdi diye düsünmeye basladım

sonu çok güzel olmuş ama :zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face:

6 Beğeni

Mavi Skyline’lı Prens :pensive:

5 Beğeni

spoiler yememeliyim spoiler yememeliyim :man_facepalming:t5:

5 Beğeni

ben bir şey demedim :smiley: ağzım kapalı :zipper_mouth_face:

5 Beğeni

Biri caspermı dedi.

10 yıllık eski emektarım.Daha hayatımda ilk kez yan kapağını 1 ay önce açmıştım.
Bende bir gt 1030 falan düşünüyordum ama pentium e6700 yüzünden vazgeçmiştim.
Yinede onboard g41 grafikleriyle 720p low 15fps ets2(korsan🙃)ve 600p 13fps fs 13 (korsan)oynamanın zevkini birdaha alamayacağım sanırım.

8 Beğeni

kasanın dışını da gösterir misin çok temiz görünüyor cıvataların üstleri falan. biraz takıntım var bu konularda çok hoşuma gitti :smiley:

3 Beğeni

pardon sayın başkanım bunu düşürdünüz: :crown:

2 Beğeni

3 Beğeni

Dışını çekmemiştim ama bu kasayla aynı.

1500tlye monitör,klavye,fare steroe speaker ve kulaklıkla evkurdan almıştım kulaklığı pempe vermişlerdi.:smiley:O yüzden onu hiç kullanmadım hala duruyor.
Macununu hiç yenilemedim ama ets2de işlemci hiç 65 dereceyi geçmedi.afterburnerdan baktım oyun işlemcinin %50sini kullanıyordu.Stres testi yapıp %100 kullanınca 85 dereceyi anca gördü.
Zaten ben fpsnin ve parçaların önemini öğrendim,dünya bozulmaya başladı.:smiley:

4 Beğeni

Katılacak aramıza 10 ve 11 de ama nasıl olucak çok merak ediyorum :smiley:

3 Beğeni

Seri zaten onuncu filmde biticek diye biliyorum :upside_down_face:

3 Beğeni