Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ormanları bilinçli olarak yakan terörist mi dersin yakılan araziye müdahale bile edemeyen zavallı mekanizma mı dersin hangisine yanalım?

Sitede abuk sabuk tiplerle muhatap olmaya gerek yok bir iki kılçık çıkıp laf cambazlığı yapmasın Allah cidden bazılarının canından alıp çiçeğe böceğe versin a***

8 Beğeni

Screenshot_1

10 Beğeni

Elektirik geldi, hatlar ile yükleme boşaltma ile ilgili bir durummuş, önceden haber vermedikleri için yine ortalığı karıştırdılar, yarın bakım çalışması nedeni ile ülke geneli kesinti olacak diye duyuru yazmak zor değil.

4 Beğeni

Abi bunlar;

5 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

12 Beğeni

Bu konu, çok sayıda topluluk raporu nedeniyle geçici olarak en az 4 saat kapalı.

Bu konu 4 saat sonra otomatik olarak açıldı.

Ar damarı çatlamış bunların !

10 Beğeni

gülüyor bir de şu rezalete bak

6 Beğeni

Arkadaşlar bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var.
Elimde yaklaşık 10 senelik i3 işlemcili her türlü kahrımı çekmiş eski bilgisayarım var. Onun yerini geçtiğimiz yıl topladığım AMD sistemle kapatmıştım zaten de şimdi o yanımda değil yanımda olan eski sistemim. Bunun anakartı Pegatron IPXSB-H61 bunlara en fazla 8 GB RAM atılabiliyor diye biliyorum. Ekran kartı Msi Gtx 960.

Şimdi soru şu bu anakartın maksimum desteklediği işlemci araştırdığıma göre i5 3470 imiş. Nette tray olarak satılıyor. Alıp yükselteyim diyorum ne diyorsunuz? Bir de 3470 için soğutucu tavsiyesi rica edeceğim. Şöyle güzelinden Ağustosta kışı yaşatacak bir şeyler olursa iyi olabilir :smiley:

3 Beğeni

casper kasa sanırım :smiley:

Bahsettiğin işlemciler 32GB rame kadar destekliyor da anakart hakkında hiçbir bilgi yok. Zamanında ben de bulamamıştım hiç riske girmeden asus anakart ve ram alıp yoluma bakmıştım. 2. el uygun fiyata anakart islemci ram alsan aslında daha iyi olmaz mı

4 Beğeni

Onu da yapacak olsam zaten komple sistem alırım :smiley:

4 Beğeni

sana kalmış :smiley:

3 Beğeni

Yani bence de yeni bir sistem alsan daha iyi olur senin için yeni seriler de çıkacak, örneğin ddr5 gibi. Bence eski sistemle uğraşma adı üstünde ‘‘eski’’.

2 Beğeni

Screenshot_1

aksfmasflşamöfplaöfafasfsdsa

17 Beğeni

ppdeposu-20200802-0001

9 Beğeni

Biontech ikinci dozunu olabilen var mı bu sıra? Randevu var, hastaneye gidiyoruz aşı yok diyip geri gönderiyorlar, şaka gibi.

2 Beğeni

ben bugün sağlık ocağında aşı oldum izmirde. olmadı sağlık ocağında vurdurun isterseniz.

5 Beğeni

Ben aynı günün akşamına hastaneden randevu almıştım ama şuanda tedarik sıkıntısı varmış sanırım biontech’de ondan dolayı bulmak zor olabilir yaşadığın yere göre.

3 Beğeni