Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Şimdi bazıları bunu yangınlarla falan dalga geçmek olarak algılayacak öyle örümcek beyinliler de vardır mutlaka aramızda ama biri bana şunu izah edebilir mi?

Yangınzedelere otobüsle geçerken çay atmak nüfus planlaması yöntemi falan mı bunların gözünde? İnsanların evleri yanmış, çay demlesinler diye çay atıyorlar. Sıcakta insanlar tüp yaksın, çay demlemeye kalksın, sıcaktan o tüp patlasın ölmeyenler de ölsün şeklinde bi yöntem mi? Daha mantıklı bi izahını bulamıyorum ben.

10 Beğeni

sonunda akıllarına gelebilmiş. bir yerleri incinmiştir talepte bulunurken…

6 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

birader ne işin var burada o zaman forumda işin yok?

11 Beğeni

Ulen … daha yeni millete köpek diyen kimdi

11 Beğeni

bunların p skili kendiyle çelişmek :smiley:

11 Beğeni

yada soyle yapalım hepimiz cikalım burda sadece sen kal oyle de eglencelı olabılecegı dusunuyorum
z kusagı dedıgın ıcın soyluyorum ki bu bile bi anlamda racist kategorize eden bi ifade
ve o arapca seyi google ladım ogrendim thankie :wink:
ama dunyaya bi kere geliyorum degerlı zamanımı senınle sohbet etmek icin harcamayacagım
buyuk ıhtımalle admınler tarafından uyarılacak yada uzaklastıracaksın parkta avatarı olmayan kullanıcılar zaten kendını bellı edıyor uzun omurlu olmayacagı…

8 Beğeni

Arkadaşlar boşverin, bırakın.;

15 Beğeni

el birliğiyle yaktılar ülkeyi şu rezilliğe bakar mısınız?

10 Beğeni

bedava çay alan tayfadan değil mi bu? madem eskisin yazış tarzında mahalle kahvesinde batak oynayıp kahvede a haber izleyen dedeleri anımsatıyor :smile: neyse dayıcım sana Allah akıl fikir versin ne diyeyim :smiley: burda sabaha kadar kimse sana gerçekleri anlatmakla uğraşmaz, o kafandaki cahilliği atmadığın sürece hiçbir zaman anlayamaycağın üzücü :slightly_smiling_face:

12 Beğeni

Bakım neden yapmadınız diye sorunca da, malum cevabı veriyorlar. Ama iş masaya gelince bizi Avrupa kıskanıyor oluyor. :smiley: Avrupa senin neyini kıskansın ya bizim elimizde olup da bakamadığımız, yenileyemediğimiz hangarı bile olmayan öylesine resmen atıl durumda duran uçaklarımızı kullanmıyoruz, adamlar aynı uçakları bize yollayacaklar 3 tane. Bizde kaç tane var?.. neden biz kendimiz bakımın yapıp kullanmıyoruz, yani ne desem işin içinden çıkılmıyor yazıp yazıp siliyorum…

10 Beğeni

tanrı biliyor içimden geçenleri, yaşattıklarını yaşamadan bu dünyadan göçmesinler…

12 Beğeni

Katılıyorum, Amin. . .

10 Beğeni

“Çıkar bakayım cebinde ki telefonu, en az 4.000 liralık. Bak elinde suyunda var demek ki paran var gelmişsin burada ekonomi kötü diyorsun ekonominin neresi kötü bütün Avrupa bizi kıskanıyor”

10 Beğeni

sıyırdılar iyice

9 Beğeni

Ben yazacak kelimelerimi, ağzımdan çıkacak cümleleri, düşüneceğim şeyleri yitirdim bu primatlara karşı. Hala söyleyecek sözü olanlara başarılar diliyorum. BUNLARLA AYNI ÜLKEDE YAŞAMAKTAN DOLAYI UTANÇ DUYUYORUM!

10 Beğeni

son laik bükücü :nerd_face: :sunglasses:

7 Beğeni

Bu tür hesapları engelleyin arkadaşlar. Bu soysuzlar her ay düzenli olarak bizim vergilerimiz ile maaşı ödenen troller. Paranın köpeği olmuş bunlar, yoksa ülke gram umurlarında değil.

8 Beğeni

bugünün olayı elekririk kesintisi çok alakasız yerlerde kesinti var ve bahaneleri yangınlar, Edirne ile o bölgenin ne alakası varsa.

şu an ülke saçma sapan bir halde ve kesin bir şeyler dönüyor haberimiz yok.

7 Beğeni

Tekirdağ’da da elektrik kesintisi var :no_mouth:

3 Beğeni