Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bugün öğlen saat 2 civarı İzmir’de 46 dereceyi gördük. Haftaya daha sıcak olacakmış bakalım ne yapacağız.

Akşam Narlıdere taraflarındaydım. Baktım bir abimiz şu zamanda mangal yakıyor. Bizim millet böyle oldukça daha neler göreceğiz acaba. Dün piknik alanlarına, ormanlara girip, ateş yakmak yasaklandı. Bugün İzmir’de kaç tane yangın çıkmış, Dün gece meteor düşmüş, şurada iki saat önce deprem olmuş… Zaten havalar sıcak, bir yandan da korona devam ediyor… Allah sonumuzu hayır etsin

6 Beğeni

10 Beğeni

https://eksisozluk.com/yunanistannin-bir-vatandasimizi-vurmasi--6992435?a=popular

hımmm :smiley: bot diyor kum tepesi adacık diyor sivil diyor tartışma deniyor

neyse kimin kaçakçılık yaptığı kimin neler çevirdiği bilinir çok uzak bir köy değil gerçeği kulağıma gelir
kimlerin ne yaparak köylerde neler inşa ettiğini ne kadar zengin olup para harcadıkları da bilinir

aynı şey oradan buraya kaçan bir şeyde olsa bizim asker de vurabilirdi ama bizim sınırlar delik deşik oldupu için böyle düşünemiyoruz

eğer botu geri almak için gittilerse zaten önceki akşam sevkiyat var demektir :smiley:

asker de çiftçiye belge sorsun

ulan ben doğduğum yerin ovasına izin belgesiz giremiyorsam sokayım öyle yere

https://www.flyrops.com/edirnede-turk-vatandasi-yunanistan-tarafindan-acilan-atesle-olduruldu/

eheheh

5 Beğeni

Ülke ile ilgili haberleri görünce

3 Beğeni

Kömür ve makarnadan sonra çayımız da oldu çok şükür. (!)

7 Beğeni

O kadar çok olay oluyo ki artık resmen lanetlenmişiz.

Erzurum, Hakkari ve Van’da da sel var. Hasar çok.

Saat gecenin 2’si ve hava 30°C…

7 Beğeni

2021, 2020’den daha kötüymüş ya la’ :pensive:

6 Beğeni

memleketimin bir yanı alevler içindeyken, diğer yanında da fırtına var. anlık olarak edirnede fırtına başladı felaket şekilde yağıyor…

:unamused:

8 Beğeni

Nolur troll olsun nolur troll olsun nolur troll olsun

2 Beğeni

korkudan itfaiyenin yanından bir kişi bile tepki olsun diye kornaya basmıyor, bu sinmişlik ile olmaz.

4 Beğeni

Avusturya Cumhurbaşkanı;

Daha bir çok örneği vardır da neyse…

11 Beğeni

Bu fotoğrafa ek olarak bizde nedense bir afet olduğunda sayısız korumayla incelemeye geliyorlar (muhalefet dahil) ya bu durum hiç samimi gelmiyor nedense…

3 Beğeni

:neutral_face:

12 Beğeni

Yangınları üstlenmişler.

Gerçekten üstlenen tayfanın yaptığına inanıyor musunuz :smiley::smiley:

daha demin bir haberi okurken resmi gazetede bu yangınlar olurken yasayı değiştirerek ormanlık arazileri kamuya açtıklarını gördüm. yani ne diyebilirim hiç bilmiyorum. burnuma çok pis kokular gelmeye başlıyor. Allah sonumuzu hayır etsin arkadaşlar.

4 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni

Yangına hazırlıksız olduğuımuzu görüp yorumlamak bizi zavallı yapıyorsa otobüsten canı yananlara cay fırlatmak ne oluyor

12 Beğeni

çayı geçtim oyuncak araba fırlattılar ama gram ses yok. gözlerini kapatmışlar resmen

5 Beğeni