Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

bu feryatları duymuyor yüce hazretleri, süper güç olmakla meşgul kendisi
https://twitter.com/ajansmuhbir/status/1421524660726927364?s=21

4 Beğeni

küfür etmedikten sonra eleştiri olarak istediğinizi yazın, Evren darbesi sonrası eylemler bitti bari en azından yazmaktan korkmayın, anayasal hak olduğundan küfür harici dava açılınca bir şey olmuyor merak etmeyin ki açılan davalar aynı fetö ve Adnan Oktar’ın eskiden millete açmış olduğu davalar gibi olacak zaten dava açılmasının amacı ceza almanız değil uğraştırmak zamanında Oktar davalarından hakimler bile isyan etmişti.

4 Beğeni

Windows 10 için böyle masaüstünde gezinirken arkaplanla etkileşime geçen ya da havalı ama sade cursor efekti ya da seti bilen var mıdır? Teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

ben yazarsam fena döşerim hepimizi yakarlar. yorumu size bırakıyorum.

8 Beğeni

Dalga geçiyor ya başka açıklaması olamaz bunun.

4 Beğeni

bunca yapılan rezaletten sonra gönderemezsek bize yazıklar olsun.

6 Beğeni

Yazıp yazıp siliyorum…

1 Beğeni

Bütün park silivri de buluşuruz artık :stuck_out_tongue:

6 Beğeni

silme hocam artık ben ağzıma geleni söylüyorum

2 Beğeni

Ben hakaret yüzünden iki kere kapıdan döndüm tırsıyorum o yüzden :smiley:

2 Beğeni

o kadar insan ölmüş, yaralanmış, yüzlerce belki binlerce hayvan can vermiş, bitkiler ağaçlar mahvolmuş. hala neyin çayı bu? millete yardım etmek mi amaç? öyleyse çay atma ile neyin yardımını yapıyorsun? işin şov mu? afet bölgesinde ne şovu? ego tatmini mi? bakın benim memleketimin çayı meşhur alın size çay mı diyorsun? mantıklı bir cevap bulmakta zorlanıyorum. 500 km uzakta, Ankara’dan bile bu olay benim vicdanıma dokunurken umarım o bölgedekilerin de canını sıkmıştır…

9 Beğeni

SilivriPark’a hoşgeldiniz (Hasan’ın sesi ile okudum la)

7 Beğeni

şaka maka durum herkesinden sandığından da kötü daha ne kadar rezil davranabilirler diye bile düşünmeye gerek yok dünya tarihine geçiyoruz :smiley: ibretlik bir ülke
okuyup okuyup anlam veremeyecekler

11 Beğeni

dalga geçmiyor, siyaset ufak bir ilçe başkanlığı için bile diğerlerini ezip geçmenin yollarını aradığı savaş meydanı, rte zamanında bu meydanda rakiplerini kendine katarak elemiş veya oyun dışı kalmasını sağlamış yılların siyasetçisi olarak bu saçmalığın halka olumsuz etki yaptığını bilir, en çok oy ve propagandaya ihtiyacı olduğu bu dönemde böyle yapıyorsa ortada 2 ihtimalli bir sorun vardır, bu sorunların ne olabileceğini rte’nin konuşmasını takip edenler veya yakın tarih bilenler anlar.

bence çok yakında Süleyman Soylu dahil kabine değişecek, erken seçim hazırlıklarına başlanacak, rte ve akp’nin siyasi dönemi bitmiştir, bundan sonra yine rte v2 olan Ekrem seçilir sıcak para girişi tekrarlanır yine aynı döngüye gireriz.

ayrıca Silivri muhabbeti korku propagandasının başarıya ulaştığını gösteriyor, böyle yazmayın zaten seni beni oraya almazlar.

çayları alan orada bekleyenler ise yerel halk değildir diye düşünüyorum, akp’nin en güçlü döneminde Bursa toki açılışı için Bursa camilerine gezi var diye Edirne Tekirdağ İstanbul Sakarya gibi bir çok yakın ilden otobüsle insan taşıdılar.

8 Beğeni

kafayı kırıcam

6 Beğeni

Silivri simulator :nerd_face:

3 Beğeni

Edirne’nin Meriç ilçesine bağlı Adasaranlı köyünde Meriç nehri boyunda gezen iki arkadaşa Yunan askerleri taciz ateşinde bulundu. Açılan ateş sonucu Mehmet Durgun hayatını kaybederken Süleyman Şener de yaralandı

43 yaşındaki Mehmet Durgun ile 60 yaşındaki Süleyman Şener bugün saat 19.00 sıralarında havanın sıcak olması nedeniyle Meriç Nehri kıyısındaki kumluk bölgede dinlenmek istediler. Bir süre sonra Yunanistan tarafından sınır devriyesi olarak görev yapan asker ateş etti.

Yunan askerinin silahından çıkan kurşunun Durgun’un sağ gözünün altına isabet etmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybetti. Süleyman Şener Yunan askerlerinin ateş açması sonucu jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen nöbetçi jandarma gelerek inceleme yaptı. (@yzbprice)

6 Beğeni

alın la cay

6 Beğeni

hayda bizim köyün ilerisi nehirde kum tepeleri vardır sıkıntılıdır
wow

5 Beğeni

artık dalga geçerek oturuyor koltukta. ama at gözlüğüyle bu millet hala kuyruk sallıyor buna. yazık halimize :):):))):):):):)):slight_smile:

neyse akpar tea ayn

8 Beğeni