Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Köy’den geldim internetsizlikten gelemedim buraya. Selamlar…

8 Beğeni

aleykümselam

1 Beğeni

images (36)

İçim acıdı yarışta kontradan sonra düşerek öylece kalıyor ortada. Arkadan hızla gelenlerden biri çok kötü çarpıyor. İkisi de savruluyor çarpan genç ayağa kalkıp sendeleyerek yürürken Hugo kalıyor öylece.

14 yaşındaki İspanyol yarışçı Hugo Millan kazada hayatını kaybediyor.

Aklıma AEA geldi. O da sevdiği işi yaparken bir kazada hayatını kaybetmişti unutanın kalbi kurusun…

11 Beğeni

Airbus A340-600 by Toliss-Toliss-A340 :flushed::flushed::flushed:

3 Beğeni

Antalya / Manavgat’ta orman yangınları çıktı. Otel demeyin çünkü denize çok yakın bölgede değil yangınlar. Google Maps’ten bakabilirsiniz; şuan Ilıca, Yeniköy, Evrenseki taraflarında yangın devam ediyor haber kanallarından anladığım kadarıyla. Antalya’da 3-4 gündür çok rüzgar var. Yüksek ihtimalle terör örgütü işi.

11 Beğeni

sadece orası değil, Osmaniye ve Kayseri’de de yangın başlamış. memlekette güzel bir gün geçmiyor asla…

8 Beğeni

Marmaris de yanıyor… :cry: (Görüntü Marmaris’ten)

marmaris

… Ayrıca Manavgat’taki yangın durdurulamıyor. Alevler Manavgat’ın kuzeyindeki Sarılar’a kadar geldi. Son duruma Antalya Hakkında (@antalya.hakkinda) • Instagram fotoğrafları ve videoları 'dan ulaşabilirsiniz.

8 Beğeni

tesadüf olamaz değil mi?

7 Beğeni

Kütahya ve Alanyada da çıkmış. Ne tesadüf değil mi :blush:

7 Beğeni

gün gelecek bu işlerde parmağı olanlar hesap verecek. hem ilahi adalete hem de Türk adaletine.

6 Beğeni

Tesadüf olması imkansız artık. Kulaktan dolma bilgileri yaymayı pek sevmem ama Manavgat Zeynel Şenol Köprüsü yakınlarında bi transitten ormanlık alana ateş bırakmışlar diye duydum. Ülkeye giren çıkan belli değil ki. Dün de Ankara Polatlı’da yangın çıkarmaya çalışan bi yaratık (!) yakalanmış.

6 Beğeni

bunları ben de okumuştum. sözde mültecilerle ve terörle en iyi mücadeleyi biz veriyoruz ne de olsa değil mi?
-birileri öyle demişti-

6 Beğeni

Ülke yanıyor, daha doğrusu yakılıyor…

4 Beğeni

bakanlar da bakmaya gidiyor sadece.

4 Beğeni

Ülke yanmıyor, yakılıyor…

4 Beğeni

5 Beğeni

Bugün saat 14:30 2. doz BioNTech aşımı oldum şu an kolum öncekine göre sanki biraz fazla ağrıyor onun dışında bir şey yok şimdilik. Çip de iyi çalışıyor full çekiyor şu an :d

10 Beğeni

Kütahya Gediz ilçesi Göynükören köyünde çıkan yangın itfaiye asker ve köylülerin yardımıyla tamamen kontrol altına alındı

Bu yangınları çıkaran kişi(ler) ölümünüz inşaallah yanarak can vermek olur

6 Beğeni

Şimdi de sanırım istanbulda rus konsolosluğunda yangın çıkmış :frowning_with_open_mouth:

5 Beğeni