Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Efsaneyi hatırlayalım :smiley:

12 Beğeni

Efsaneler ölmez şekil değiştirir

6 Beğeni

iyi bayramlar
pek müsait olamadım son 2 günde şimdi de aşılandk halsizlik yarın da başlarsa kötü :confused:

9 Beğeni

Yoruldun biliyoruz ama bu dava sensiz olmaz Reis :smiley:
Geçmiş olsun bu arada :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Büyü Bozuldu :flushed:

5 Beğeni

gönlüm ne kadar suns tarafında olsa da adamlar eze eze şampiyon oldular…

6 Beğeni

Bu dediklerinden acaba kaç tanesi 22’de yapıldı , isteği belli bana yöntemi farklı :slight_smile:

1 Beğeni

The Last Of Us dizisinden birkaç set fotoğrafı :slight_smile:

5 Beğeni

Bugün @aydogdu02 ile Edirne’de buluştuk. :smiley: Maalesef fotoğraf yok.
Adamın araba efsane yalnız :smiley: tam SnowRunnercı Nissan Pathfinder

4 Beğeni

Her yer kalabalıktı. Meriç kenarına attım kendimi ben.

3 Beğeni

efsane 2008 kasalar 7 koltukluydu hemde sanırsam :smiley:

4 Beğeni

bayramda edirne’yi düşünemiyorum bile o yüzden kendimi baba evine attım :smiley:

3 Beğeni

Kızlar: “Acaba erkekler Youtube’de ne izliyor”
Erkekler:

10 Beğeni

Köyde olduğum için telefon çekmiyor. Parkada giremedim 2 gündür . Hasan ile keyifli bi sohbet oldu . Sağolsun çok iyi ağırladı güzel zaman geçirdik . @Vabis22 Edirne tayfa ile inşallah bir sonraki sefere haberleşir hep beraber görüşürüz .
@YunuSS35 Evet ta kendisi :slight_smile: 2008 model 7 koltuklu R51 kasa . Parkın otomobil sayfasında paylaşımını yapmıştım . İlk sahibiyiz 13 senelik hizmetinde hiç kusur etmedi . Buda Edirne Hatıramız Olsun :slight_smile:

12 Beğeni

@doksanbpm çoğu diğer şehirlerdendi, haftaya kalmazlar :smile:
@aydogdu02 Edirne’ye anca bu çeşit bir araç giderdi, iyi seçim :smile: Bizim buraları yamalıyorlar daha yeni. Aksilik olmazsa görüşürüz yakında. Vakalar artmaya başlamış zaten.

3 Beğeni

suvların hastasıyım bizde de 2014 kasa x5 var suvlar çok başka gerçekten :smiley: Allah kaza bela vermesin :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

iPhone kullananlar zangır zangır titredi mi? :joy:

2 Beğeni

Şu şekil uyandım…

5 Beğeni

aynı şekil agahaahahhahahahauaua

3 Beğeni

bunu daha önce de yaşamıştım bölge ayarı yüzünden, artık hep kapalı tutuyorum geceleri :smiley:

4 Beğeni