Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Takatim kalmadı sabrım tükendi bin derdime bir dert daha eklendi
Yine uzatmışlar yineee

image

4 Beğeni

Gene mi ? Şaka mı yapıyor bunlar :rage: :angry:

Kapsülün fırlatılacağı Fransız malı Ariane 5 roketlerinde bir sorun olduğunu söyleyenler var erteleme sebepleri ondanmış. Titiz ve çekingenler başına bir şey gelecek diye çok tedirgin oluyorlar yılların projesi sonuçta en ufak hatada milyar dolarlar çöpe gidecek.

image

Aynen burada da belirtilmiş sıkıntı büyük umarım çözerler.

Ha bizde durumlar neydi Sedat Peker’in itirafları? Gülşen’in kıyafeti? Ne konuşuyoruz bugün? :slight_smile:

8 Beğeni

Bugün 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü. Boğaziçi rektörü Melih Bulu görevden alındı, Arjen Robben tekrar futbolu bıraktı. Beşiktaş Kenan Karaman’ı transfer etti. Ne vereyim abime? @bertan06

5 Beğeni

bu nasıl bir şirket helal olsun valla. izleyince torkuya bir başka gözle bakıcaksınız heralde.

5 Beğeni

Adamlar neredeyse fabrikalardan çıkan herşeyi değerlendirmişler helal olsun valla :laughing:

4 Beğeni

Steam, el konsolu çıkarmış. :smiley:

7 Beğeni

4 senede matematik bölümünün ufak bir özeti…
Derlerdi ki matematikçi olacaksanız sizin yüzünüzden onlarca ağaç kesilecek, doğruymuş. Artık mezun oluyorum ve sanırım bu da bir kanıtı oluyor. QED.

11 Beğeni

bunları gördükçe bir yutkunuyorum kendim için :smiley: :frowning:

3 Beğeni

Selamun Aleyküm. Uzun zamandır yoktum tatildeyim. Oyunlarla ilgi alakam tamamen kopmuş durumda :grinning_face_with_smiling_eyes:. Ama gelişmeleri artık burdan takip edeceğim. ETS ile alakalı bana birileri bilgi verebilir mi ? Özelden olur ets konusu altında olur 4 haftadır oyuna girmiyorum 18 hazirandan beri diyebilirim.

2 Beğeni

Hani 12den sonra müzik yasaktı kaldığım evin ilerisindeki pavyonda alem var yasak mı kalktı ne oldu?

videoyu izleyenler siz hangi gruptasınız yazın bakalım :smiley:

Bütün parkın bayramı kutlu olsun hayırlı bayramlar :slightly_smiling_face:

23 Beğeni

tüm müslüman aleminin ve parkın kurban bayramı mübarek olsun
Rabbim kestiğiniz kurbanı kabul eylesin

22 Beğeni

Herkesin Kurban Bayramı mübarek olsun, hayırlı bayramlar.

21 Beğeni

bayramınız mübarek olsun arkadaşlar, iyi bayramlar dilerim :slight_smile:

19 Beğeni

Cümle park aleminin bayramı mübarek olsun

17 Beğeni

Herkesin kurban bayramı kutlu olsun, mutlu ve huzurlu günler geçirmeniz dileğiyle :smiley:

17 Beğeni

Kurban Bayramımız mübarek olsun :heart:

13 Beğeni

Tüm Park’ın bayramını kutlarım. Bayramınız mübarek olsun :bouquet: :slightly_smiling_face:

14 Beğeni