Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Nein nein enischte pirzola pişmemiş :man_juggling: :lying_face: sakın gelmeyin dostlar biz almanyada yaşıyor :de: her gün et :meat_on_bone: artık bıktı ama burda ekmek pahalı :sweat_smile: çok ekmek alamıyoz hep et nein yani ficke :nerd_face: dein mutter, sie lieght mein armen…biz kıskanıyoz sizi hepimiz GUT :pensive: olduk keşke VATANIMIZDA OLSAK GURBETTE OLMAK ÇOK ZOR JA? :sob: HALLO OPERATOR ICH WÜRDE EINEN…

6 Beğeni

türkiye cennet yiğenim (!)

4 Beğeni

krone

krone

8 Beğeni

krone adam mıdır?

1 Beğeni

adam madam degildir hocam

3 Beğeni

sohbet muhabbet geyik diye buraya yazıyorum

Mod desteği fixlenmeden önce çoğu kişi ben dahil modlu bir şekilde convoy mp oynadık ve neredeyse oynayanların %70 i otobüs modu ile oynadı. Ben şunu anladım topluluk olarak otobüse açız harbiden toplu bi şekilde otobüs sürmeye açız scs convoy mp destekli ecs çıkarsada oynasak :d

6 Beğeni

Neden Krone’dan önce Schmitz seçiyorum görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. :joy: :thinking:

4 Beğeni

Schmitz adamdır nokta!

1 Beğeni

Adamlığından geçtim yakıt değerlerinde bile 1-2 puan fark atıyor. Daha az yakıtırıyor. Hem modifikasyona’da yatkın bir dorse. Ağırlık olarak da Krone’dan daha hafif bir dorse. O yüzden tonaj meselesinde de olumlu karşılıyor.

1 Beğeni

Depremi yaşayan tek kişi olmayı umuyorum parktaki…

1 Beğeni

Yok ya bende de oldu alttan bir sallanma oldu Herkese geçmiş olsun :smile:

1 Beğeni

Aynen öyle, geçmiş olsun. Başta yan binayı yıkıyorlar sandım da sonraki birkaç saniyede insan işin ciddiyetini anlıyor :smiley:

1 Beğeni

Demin çok yüksekte parlayan bir cisim gördüm, kameramı aldım zoom’u koyup baktım neymiş diye, meğer N harfi şeklinde metalik gri parlak bi balonmuş… :grin:

Bak bunda Kütahya porselen yazıyo!

3 Beğeni

Burak Elmas Galatasarayın başkanı seçildi:

https://youtube.com/shorts/awGWG7I16hU?feature=share

2 Beğeni

Futbol gündemi konusuda var hocam isterseniz oraya atabilirsiniz :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

gönderi silmede sorun mu var forumda?

Gönderiler kendiliğinden mi siliniyor yoksa bazıları kafasına göre mi siliyor siliyorsanız neye istinaden sildiğinizi de mesajla bildirin yani hoş değil arkadaşlar.

1 Beğeni

Screenshots başlıklarında paylaşım yaptıktan sonra 1 saat geçse bile düzenleme yapamıyorum. O nedenle bir kaç gönderi silmişliğim var. Düzeltilebilirse güzel olur…

2 Beğeni

Maskelerle aynı devam galiba

1 Beğeni

senin paylaşımına gelen yorum işi başka bir noktaya getirecekti :slight_smile: kimsenin sabah karakola çağırılmasını istemem

2 Beğeni