Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Genç yaşınızda mapus damlarında don atlet mi beklemek istiyonuz arkadaşlar yapmayın şöyle yorumlar lütfen

neler kaçırmışız yine yav

1 Beğeni

Valla bende çok merak ettim :open_mouth:

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Mevlam gül diyerek iki göz vermiş, bilmem ağlasam mı ağlamasam mı…

Sana burada çok şey söylerdim ama gerek duymuyorum dostum. Biat etmektense aklını kullanabilen ve lafını bilen insanlarla bu konuları tartışmayı tercih ederim.

3 Beğeni

Neler oluyor burada ? Bir gece yoktuk ortalıkta kıyametler kopmuş :joy:

Düştüm mapus damlarına öğüt veren çok oldu (!) sşldksjadklşsajkdkşlad

5 Beğeni

Aman hocam Allah korusun Allah düşürmesin hocam :slight_smile:

Bu sözler konularla alakalı değil sadece sizinle paylaşmak istediğim içindir ;

''Ordunun selametini vicdanen düşünen namus ve ahlak sahipleri dalkavukluk etmezler. Mükemmel ahlak sahipleri genellikle barış ve düzen zamanında iltifatlı bakışları üzerine çekmekten ziyade, önleyen bir şekilde sözlerini kullanırlar.
Sonra ne oldu sizce malumdur. Denildi ki ‘Bu yükselen feryadın manası yoktur. Bu lüzumsuz bir gayret aşırılığı ve belki deliliktir!’
Yok… Yok… O feryad delilik değildi. O feryad bugünkü felaketi vicdan gözü ile ve akıl gözü ile görebilmekten kaynaklanan acıların tepkileriydi.
Bir gün işittim ki, vatanım Selanik ve orada anam, babam, kardeşim, bütün akraba ve taalükatım mahiyetlerini anlattığım için vatanımdan kovulduğum zevat tarafından düşmana hibe edilmiştir… ‘’

1914 - Seyahatname

Yahu sizinle ne yaşadım ki bana dair ne biriktirirmiş olasın da konuşasasınız
İmtina edip söylemedikleriniz o sorduğun sorular gibiyse sukut etmiş olmanız sizin lehinize
Neticede konuşmayarak seviyenizi korumuş oldunuz

2 Beğeni

Bir balina yakaladım :upside_down_face:

Ve dünyanın en büyük uçağı…

4 Beğeni

:smiley: :ok_hand: :stuck_out_tongue: çok geç adım attılar

7 Beğeni

halkın umurunda değil ülkede anarşi hakim olsa Trakya’da ses çıkaran olmaz öyle bir sümsüklük, başkanı anlatmaya gerek yok akp adayı bile akp’ye bu kadar bağlı değildir.

Windows 11 bugün 18.00de tanıtılıyor

3 Beğeni

Win 11 anca yeni bilgisayar alınca olur gibi. Win 10 çünkü daha yeni yeni toparladı. Bıkıştım valla her güncelleme de kendi kendine donmasından.

1 Beğeni

https://twitter.com/i/events/1407353538875850752
#Windows11 Event

https://www.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-11

4 Beğeni

Oyunlar için direct storage teknolojisi gelmiş.Konsollarda olan bir teknolojiymiş.Oyunun ram yerine direk ekran kartına yüklenmesine sağlayan bir sistem.Artık android uygulamaları direk desteklenecekmiş.Bu baya güzel haber.Microsoft store yenilenmiş.Auto hdr sistemi gelmiş.Onun harici çoğu uygulama artık mağaza tabanlı olmuş.
İlk bilgiler gayet kulağa hoş geldi.windows 8 gibi başarısız olmaz umarım.

2 Beğeni