Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ben bir sitede görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam Oxford vücut ısısını ölçebilmek için çip yapmıştı hatta şırınganın içinde bir fotoğrafı vardı bulursam atarım hocam ciddiyim :slight_smile:

Bizim insanimizdaki bu aşı olma hevesine anlam veremiyorum bı bizim Türkiye’de bu durum var heryerde maskeyle geziyoruz yasaklar felan dünyada kafamızı çevirip baksak göreceğimiz çok şeyler var ama gel gör ki anlatamiyorsun

3 Beğeni

Ticaretle uğraşıyorum, yarın öbür gün yasak getirirlerse biterim, batarım, mecburum. Benim gibi bir çok insan var. Zorunlu değil ama lafta kalacak bu aşı olma özgürlüğü. Yasaklar gelecek olmayanlara göreceksiniz

4 Beğeni

Uyanıp bir geldim herkes Almanca konuşuyor çipler takılıyor falan şaşırdım ne kadar uyudum ln ben diye duraksadım bir süre. :laughing:

3 Beğeni

ja, bir gecede cahil kaldık enischte :smiley:

5 Beğeni

sener-sen-69877b
aşı sıranızı bana verin madem ziyan olmasın :smiley:

9 Beğeni

Adam Cortana’ya Win 11 gerçek mi diye soruyor Cortana da hiçbir zaman olmayacak diyor 24 Haziranda bize ne tanıtacaklar acaba ? :upside_down_face:

çipimizi taktırdık çok şükür :smiley:

11 Beğeni

duman atma sonra aga :smiley:

1 Beğeni

ikinci dozdan sonra anlarız onu :smiley:

1 Beğeni

Windows 11 başlat menüsü sola alınabiliyor.

2 Beğeni

Sabır nedir

7 Beğeni

Az önce cam açık yayılıyodum salonda, normalde de uçak geçer de felaket bi uçak sesi geldi. dedim va bi uçak düşüyo heralde ya da concorde falan geçiyor :smiley: camdan sarkayım da izleyim dedim, harbi büyük bir uçakmış

yaklaşmışım aslında gürültü bakımından :smiley:

Ilyushin Il-76TD geçen uçak

sesi öyle böyle fazla değil

edit: mal bundan

10 Beğeni

bağımlısı olduk

6 Beğeni

ne uçak be, ilk defa duyunca insan düşüyor sanıyor, bizim buradan bir daha geçmedi.

3 Beğeni

Bu çektiğim fotoğrafı paylaşmak istedim, parkta kurallara uygunsa günlük hayattan kendi çektiğimiz doğa vb manzaralı fotoğrafları paylaşabileceğimiz bir konu açılmasını isterim.

iPhone 7 ile çekilmiştir

18 Beğeni

Rusya artık elindeki Il-76’ları yükseltmeye başladı. Motorları da daha sessiz. Diğer eski Sovyet ülkeleri hâlâ ilk modelleri kullanıyorlar. Çığlık atar gibi sesi vardı değil mi? :smiley: sevdiğim bir model ama sesi çok işte. Aslında sesi onun karakteristik özelliği.

6 Beğeni

yüksek frekansta çığlık atar gibi, daha ziyade 50 tane v12 f1 yan yana gazlıyomuş gibi arkadan da bas efekti geliyo gibi :smiley: :smiley: anlatamadım ama öyle böyle bi sesi yok. burada binalardan yankı da çok oluyo zaten iyice katladı o sesi . 737lerin sesi vızıltı gibi geliyor bunun yanında

5 Beğeni

Çok eskiler, çok çirkinler ama nedense çok hoşuma gidiyor Ilyushin uçakları. :smiley: Dünya gözüyle bir çok kez gördüm ama uçarken hiç göremedim.

4 Beğeni

forzaya ss atacaz sohbetten atamıyoruz :smiley:

3 Beğeni