Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

şu videoyu izleyip sesini ve görüntüsünü kontrol edebilir misiniz?

10 Beğeni

gayet iyi

4k’sı da var ayrıca

1 Beğeni

evet iyi duruyor ama aracın sesi midir nedir bir gariplik yaşadım ve yeni kulaklık da olunca değişik bir video oldu
kamera açıları da değişti biraz alışıcaz

şimdi ışık siparişi vermiştim yarın gelir herhalde bir de cama siyah perde aldım çözeriz yani görüntüyü

şimdi bir de kamera bakıyorum dji pocket 2 :d ??

4 Beğeni

eline saglık hersey iyi duruyor
:+1:

2 Beğeni

yalnız BEN 8K MI AÇMIŞIM OYUNU
:frowning: la karıştırdım her şeyi ya lanet olsun

4 Beğeni

perde black out dime yoksa digerleri de ise yaramıyor zaten bu videoda cepheden ısık geliyor jesus gibisin :stuck_out_tongue:
msfs bu arada lens correction cozunurlugu bıraz daha ıyı hale getırıyor dostum

1 Beğeni

Görüntü güzel, açı da güzel. Ses de gayet anlaşılıyor. Yok az boğuk çıkmış az şey olmuş falan hiç önemli değil. İzlerken sesi bir tık açmak tek tuşa bakıyor :slight_smile:

1 Beğeni

işte nedense aracın sesini ben de öyle duydum kulaklıkta bir de yeni diye alışmaya çalışıyorum hala gariplikler var sürekli ayar yapıyorum

@vanillamango https://www.hepsiburada.com/ozdemirhome-blackout-karartma-guneslik-perde-pilesiz-siyah-p-HBV00000ON17L?magaza=Özdemirhome cuma günü kargolayacakmış ooo bekle gelsin manisadan
siyah perdem vardı da nerede bilmiyorum normalde cama karşı olmasam pek sıkıntı olmazdı

2 Beğeni

Videoyu ızlerken Hasan abiyi görür görmez verdiğim tepki.

3 Beğeni

ghub patlattı kamera ayarlarını :smiley:

2 Beğeni

BF 6’nın 18.00’da tanıtımı olacak.

1 Beğeni

bu arada kartın fiyatını düşürdüm https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-rog-strix-gtx-1060-6gb-grafik-karti-929349592/detay/

elden çıkarmak istiyorum kamera alıcam bir sürü insan yazdı ama tanıdığa verelim

2 Beğeni

Dün E-İhale’de, 4 tane ekran kartı 91.000₺’ye satıldı. (3090-3080-3070) :rofl:

1 Beğeni

BF-6 trailerinde Kickstart my Heart hmmmmmm Ka-50, V-22, hovercraft, little bird, F-35, SU-57

2 Beğeni

Yalnız lumen cinsinin ne kadar önemli olduğunu, biz bu oyunu görüyoruz fakat dx 12/pbr geldikten sonra daha iyi anlaşılır olduğunu düşünüyorum.

Çanakkale Otoyolunun Kınalı-Gelibolu arası sizce 3 şerit mi olur yoksa 4 şerit mi? Ben 3 diyorum ama sormak istedim. Sallayacak arkadaşlar salladıklarını belirtirlerse bilgi karmaşası yaşanmaz, harita yapımında kullanınacak bu bilgi. Bilgisi olan varsa buyursun yoruma;

Buldum internetten. 3+3 klasik şekilde yapılacakmış;

1. Kesim otoyol toplam uzunluğu Km: 277+599 olup;
 - İstanbul İli, Silivri İlçesi,
 - Tekirdağ İli, Marmara Ereğlisi, Çorlu, Süleymanpaşa ve Malkara İlçesi
 - Çanakale İli, Gelibolu, Lâpseki, Çan, ve Yenice İlçesi
 - Balıkesir İli, Balya ve Merkez İlçesi sınırlarından geçmekte.

Yapılacak 1.ve 2. kesim otoyol, yap-işlet-devret modeli kapsamında yapılacak.
Proje güzergahı 3 gidiş-3 geliş olmak üzere toplam 6 şerit olarak planlanıyor.

Kaynak; Çanakkale 1915 Köprüsü'nün güzergahı belli oldu - Bloomberg HT

1 Beğeni
4 Beğeni

unreal engine 5’in de ana konusu olacak başka çare yok :smiley: ama bana kitlemeyin

2 Beğeni

Hicbir guncellemede evde olamamak :frowning_face:

12 Beğeni