Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

visit Turkey, before it visits you :smiley: güzel olmuş

6 Beğeni

en son gelmeden önce kulakiçi kulaklık da bozulmuştu :smiley:

15 Beğeni

yeter

20 Beğeni

Prism3D Oyun motorunun geçmişi;

Ağa be Haulin ve Hunting Simulator görünce anılarım depreşiyor. SCS keşke yeni bir Hunting Simulator oyunu getirse.

Hunting Simulator 2010 oyununu seviyordum. Hoşuma gitmişti

5 Beğeni

Az önce daha Dünya’da dahi fotoğrafı olmayan uçağı çektim, ULS Havayolları’nın ilk A330’u

10 Beğeni

simülatörde çekmişin gibi duruyor :smiley: vsfgfgfdgdf zoomdan

napalım twitterda mı paylaşalım :smiley: yalnız ilk uçak şubat ayında gelmiş zaten

4 Beğeni

For Hasan Elmaz Öfke :smirk:

7 Beğeni

:smiley: sağol keşke logoları koyamasaydın ya gerek yok öyle şeylere :smiley:

kaldırıp normal hali yeterli uçak modeli ve senin adın ile paylaşırım :slight_smile:

3 Beğeni

bu eski bir condor livery iflastan sonra uls cargo ya gecmis

2 Beğeni

Lens 70-300 mü?

1 Beğeni

Canon EF 400mm f/5.6L USM, vücut ise Canon EOS 70D.

3 Beğeni

Arkadaslar merhaba, 2021 yili uzaktan kumandali araclar sampiyonasinin ilk etabi bu hafta sonu basliyor. iki farkli aracla katilacagim sampiyonada umarim guzel bir derece elde ederim, destekleriniz ve videolari izlemek icin youtube kanalim 2S-RC MODEL e abone olmanizi rica ediyorum.

25 Beğeni

inşallah kazanırsınız hocam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni
5 Beğeni

YKS’ye 17 gün kaldı :neutral_face:

5 Beğeni

Triangle olarak tutmuyor oluşu çok saçma obje varsa triangle var demektir :smiley: Format değişiyor olabilir geleneksel obje formatları (.fbx, .obj vs.) dışında atıyorum nanitenin formatı neyse ona convert ediliyor gerisi zaten instance. Instance dediğimiz olay zaten yıllardır var aynı objeyi klonlayınca dosya boyutu artmıyor kopyalayınca artıyor bu da sıkıştırmada kullanılıyor. Naniteye ofiste bakmıştık ilk gün triangle yani wireframe göremedik. Orada çok daha başka bir mevzu var modelin kılına zarar vermeden optimize etmesi saç baş yoldururrrrr… :smiley:

Ki şöyle de bir konu var benim tahminim objeyle hiçbir şey yapmıyor yalnızca objenin gpu cpu ram vs. işlemesiyle ilgili bir olayı düzenliyor.

Neyse zaten açıklayacaklarmış ben de buradan aktarırım olayı.

2 Beğeni

Thomas Cook değil mi ya sanki :thinking:

1 Beğeni

Sorry dun demlenirken yazmis olabilirim dogrudur😎

1 Beğeni

Sunclass Airlines tarafından kullanılıyormuş ama bayadır yatıyormuş uçak , Thomas Cook boyaması da silinmemiş iflas ettikten sonra , İflas edeli de baya olacak rahmetlinin…

2 Beğeni

Ne idüğü belirsiz marka 43" tv’im ve sehpası geldi.

alışana kadar bi süre ekranda bu olacak

3 Beğeni