Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yaklaşık 20 dk önce LGS (Liselere Giriş Sınavı) bitti. Parkta benden başka giren var mı? Varsa nasıl geçti sınavınız?

2 Beğeni

Önce bedava yapıp insanları bağımlı ettiler, şimdi prime olmanın tek yolu 123 lira. Bir şey bedavaysa ürün sensindir.

1 Beğeni

Gecmis olsın hocam insallah istediğiniz yeri kazanırsınız :slightly_smiling_face: zamanında bende heyecan yapmıştım baya ama değmemişti :smile:

1 Beğeni

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-satilik-asus-rog-strix-gtx-1060-6gb-grafik-karti-929349592/detay/
bilginiz olsun :smiley:

5 Beğeni

Verdikleri şekeri yeme de ne yaparsan yap sınavda, çok dikkat dağıtıyor… Dur o yks miydi yoksa :S

İnşallah başarılı bir sınav olmuştur. :slight_smile:

1 Beğeni

vay anasını be pc fiyatına ekran kartı ne günlere kaldık :frowning: piyasa ölmüş

ben atıcaktım bunu gördüm atmama gerek kalmadığı anlamış oldum değer mi sizce bu paraya? 3060 hemde bence değer ama :frowning:

başka yok ki şaka maka ben laptop istiyorum oyun oynamak için değil ama tüm fiyatlar böyle maalesef
bu yaz büro için laptop falan alınacak bir avukatın kullanabileceği pc yine o fiyatlarda bende de takıntı olunca gidip eksiği gediği olanı alamam

1 Beğeni

ekonomimiz büyüyor(!!!) :smiley:

şu zamanlarda büyüyen tek şeyimiz :slight_smile: neyse

5 Beğeni

emojiye kadar okuyunca kahkaha attım nancabhcbhaklcamklcmk :smile: :smile:

2 Beğeni

Sinirinizi bozmayım mı?

3 Beğeni

:unamused: multi geldiyse bu da bir 10 yıl sonra belki :smiley:

2 Beğeni

Kemal Sunal’ın vitrine ekmek bandığı gibi ilana ekmek banıyorum şuan :smile:

3 Beğeni

Hatırlatmayın şu videoyu her gördüğümde paramparça oluyorum :pleading_face:

2 Beğeni

ECS bir gerçektir ve öyle kalacak hocam :laughing:

durup dururken aklıma şu video geldi gülmekten altıma yapıcam şimdi ashauhsauhdsfakldasld

bir de şu cringe videoyu gördüm hayatı sorgulamaya başladım asashajhaslfakdad

10 Beğeni

Gaziantep beğaklavası nasıl yenir biliy misınız aeivn? Beğaklavayı alicın ters çevrıcen beğyaklavanın altı kısmı damaana yapıştırcan, yavaaaaaşca ısırcin ısırınca hşşğğ diye bir ses çıkıcak afiyetle yiyecesin

Beğaklavanın İyisi Gaziantep’te Yenir
Evin İyisi Hasırcıdan Alınır
HASIRCI İNŞAAT

11 Beğeni

en saçması asuahushaufsdfsdklf

2 Beğeni

krdşm canım baklava çekti ne yapıonuz yaw hsdhjgasghjasf

6 Beğeni