Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Kullandığım gamepad’i düşürdüm , Sağ yönlü tuşlar çalışmıyor , İşin garibi normalde çalışıyor fakat benim kullandığım şekilde tuşlar atadığımda inaktif oluyor… :confused:

H-vites’in işaretlediğim beyaz plastik yeriyle metal kısım arasında yağ kalmamış, vites geçişlerinde çok rahatsız edici bir ses vardı. En sonunda bisiklet zinciri yağı sürerek sesi kestim. Arada boşluk yok gibi bir şey o yüzden çok ince bir bıçağın ucuna yağ sürerek araya sokup çıkardım. Aynı dertten muzdarip olup da benim gibi vitesi komple sökmeye cesaret edemeyen varsa uygulasın :smiley:

Adsızs

2 Beğeni

5 Eylül 2019’da siparişini verdiğim RAM ve anakartı hallaç pamuğu gibi kolileyip gönderen MEŞHUR E-TİCARET sitesi anakartın kaşar peyniri gibi ezilmesine sebep olmuştu. Aynen geldiği gibi kargo şirketine teslim edip iade talebinde bulundum ve bana RAMlerin koliden çıkmadığını söylediler. Onlarca kez talep oluşturdum onlarca kez yalan yanlış mesajlar gönderdiler iadenizi yaptık diye. Üstelik yetmedi dekont talep ettiğimde de zaten ödemesini yaptıkları anakartın dekontunu gönderdiler.

Adamlar bilgisayar parçası da satıyorlar ama hangisinin hangisi olduğunu bilmiyorlar. Dilimde tüy bitti kardeşim anakartı zaten ödemiştiniz bana RAMlerin parasını ödeyeceksiniz demekten…

Baktım iş boka sarıyor geçtiğimiz aylarda son çare hakem heyetine başvurdum.

Sonuç…

image

Demek ki neymiş? Hakem heyetinin de dediği gibi KAYBOLMAYMIŞ, AYIPLI MALMIŞ ya da HER NEYSE mesuliyet SATICIYA aittir ve seve seve tüketiciye uyuşmazlık bedelini ödeyeceksiniz demekmiş.

Vay efendim kargoda çıkmamış, kargocunun kıçı kırılmış da kargonun üstüne oturmuş banane ulan?!

18 Beğeni
3 Beğeni

Man yapıyor bu işi. Çekiciler arasında en sevdiğim.

1 Beğeni

https://www.webtekno.com/yeni-harmonyos-nisan-da-resmi-olarak-dagitilacak-h108041.html

Herkese selamlar. Aylar önce Şok Market’ten 99 TL’ye Rampage kulaklık aldım ama bir sorun yaşadım. Ürünü garantiye göndermeyi düşünüyorum ama elimde fişi mevcut değil. Garanti’ye alırlar mı bu şekilde? Ya da Şok Market’ten tekrardan ürünün fişini çıkarttırabilir miyim? Ürünün fişi hariç her şeyi elimde. Kutusu, Garanti Belgesi vs.

market den yeniden fiş çıkartmazlar ama garanti belgesine ( duruyorsa ) imza ve kaşe attırabilirsin

1 Beğeni

Garanti Belgesi duruyor. Aldığım şubeden mi yaptırayım yoksa herhangi bir Şok Market olabilir mi?

garanti belgesi yeter nereden nasıl aldığın firmayı ilgilendirmez ama burası Türkiye ne olur ne olmaz kaşe bastır veya servisi ara sor.

ben 1 ara 101 de çalıştım yetkiliye kaşe imza yaptırt. arkadaşın dediği gibi garanti belgesi imzalı olmaz ise bakmayabilirler. herhangi bir şubesi olabilir
servisine telefon açıp oradan bilgi alabilirsin daha iyi yardımcı olurlar

bu rezilleri burada görmesek iyidi

8 Beğeni

sildim hasan sıkıntı yok :wink:

22 yaşında tır şoförü bir kardeşimize denk geldim valla helal olsun ne diyelim. yalnız kız çok komik ya :smiley:

5 Beğeni

bu kategorideki en iyisi

7 Beğeni

Vatan Saved :smiley:

Ben bunu daha çok beğendim kuzey ışıkları yok ama kayseride anime kızı olması çok mantıklı olmuş.

1 Beğeni

Bu 22 yaşında mı? Bunun videolarını izliyordum ama o kadar genç olduğunu bilmiyordum ayrıca videoları gerçekten güzel o konuşması falan baya hoşuma gitti

1 Beğeni

Tır ehliyeti için 24 yaşında olmamız gerekmiyor mu ben mi yanlış biliyorum yoksa?

O kız Fransa’da yaşıyor bu arada.