Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Erzurum oyunundan sonra Kayseri ve Ağrı oyunları da çıktı demek. ama ben hala the long dark cıyım :smiley:

1 Beğeni

Fransa’da tir ehliyeti almak icin 21 yasinda olman yeterli. Ayrica “B” sinifi ehliyeti 17 yasindan itibaren ailenle sadece Fransa’da kullanman sartiyla izin veriliyor.

2 Beğeni

valla ben de video içerisinde söylediği için biliyorum. ben de şaşırmıştım baya benden bir yaş küçük o gerçek hayatta tır kullanıyo, biz oturduğumuz yerden :rofl:

1 Beğeni

Arkadaşlar büyük gemiler sürebileceğim bir açık dünya/simulasyon oyunu var mı ? EverGreen olayından sonra bir canım çekti :smiley:

1 Beğeni

ship simulator extremes, indirime girmiş bitmesine 1 dk var.

3 Beğeni

İstemsizce Güldüm, Allah Afetsin :joy: :joy:

1 Beğeni

o Toros’la ebesinin nikahına kadar nasıl tırmanmış ona şaşırdım asıl. Resmen “GTA logic”…

o araba gerçekte tarlada da gider toprakta da gider :smile:

1 Beğeni

İleri görüşlülük :writing_hand:

1 Beğeni

Anlık olarak 500 watt güç tüketimi…

Ülkemizin hal-i pürmelâlini özetlemiş hanımefendi.

Maalesef söyledikleri gerçek. :confused:

Bu sohbet,muhabbet ortamına belki biraz ağır bir gönderi oldu bu. Kusuruma bakmayınız. Ama içim de yanıyor bir yandan, sizlerle de paylaşmak istedim.

11 Beğeni

Sadece Intel’de değil, AMD içinde geçerli bir durum bu. Bunları öğrendiğim iyi oldu, ne kadar çok detay bilirsem beni için o kadar iyi. Sanırım alacağım sistem üzerinde biraz daha düşünmem gerekiyor. Tabi tüm özellikleri açıp ve en yüksek ayarda test etmişler…

1 Beğeni

Çıktığında Türkiye piyasasına peynir ekmek gibi gidecek.

1 Beğeni

5 Beğeni

Uzun süredir takip etmiyordum fiyatları, iyice tadı tuzu kaçmış… Eldekinin değerini iyi bilmek lazım :grin:
https://www.gameekstra.com/urun/zotac-geforce-rtx3060ti-twin-edge-gaming-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti

3 Beğeni

Şaka şaka, 1 Nisan şakası di mi?

2 Beğeni

Utanmadan indirimli yazmaları peki…

1 Beğeni

madencilik saçmalığı yüzünden fiyatlar uçtu, kaynağı olmayan bir şeyi elektirik harcayarak üretiyorsunuz.

3 Beğeni

Parka ne oldu acaba? Her başlıkta bir tartışma, konu dışı yorumlar paylaşımlar. Önceden belli başlıklarlardaki yorumları okur zaman geçirirdim, artık okumaya değer yorumları ve bilgileri onca tartışmanın arasından seçme şansım olmadığından hiçbirşeye bakasım gelmiyor. 33 yaşından sonra ben değişemeyeceğime göre parkda birşeyler değişmeli(bu durumlardan tek rahatsız olanın ben olmadığımı düşündüğümden bu yorumum).

14 Beğeni