Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Söyleyecek laf bulamıyorum :frowning_with_open_mouth:

3 Beğeni

zaten bu ülkede ne doğru dürüst gitti ki bu da gitsin. ne yapmaya çalışıyolar anlamıyorum ya gerçekten çok üzücü bir şey bu.

Polislerimiz bunu uygulasın memlekette korona morona kalmaz :smiley:

4 Beğeni
  1. gün polis adam öldürdü diye boy boy haber yaparlar bizim burada…
4 Beğeni

Acaba merak ettiğim oyun da var mı?

1 Beğeni

8 Beğeni

5 Beğeni

Xbox etkinliğinde sadece Indie oyunlar olacak. S.T.A.L.K.E.R.'ı ise tanıtmayacaklarmış.

Stalker değil de ben daha çok Senua’s Saga’yı bekliyorum…

2 Beğeni

20 Beğeni

Türkiye’nin ekonomisi çok kötü gerçekten, Türkiye’yi savunmak için demiyorum ama bazıları bütün Dünya’da TL var zannediyor işte bizim şu kadar liramız onların 1 lirası ediyor, ulan başka ülkede TL gibi bir şey mi var, mesela 1Türk Lirası eşittir 2.912,29 Vietnam Dongu, bazı çomarlar zannediyor ki bizim 1 TL onların 2,912 lirası diyor vurasım geliyor. Alım gücü oranı denen şeyden haberleri yok bazılarının, neyse konuyu anladınız siz.

3 Beğeni

Boşa ekonomi konuşmayın, cuma günü dolara geçtiler pazartesi tekrar tl’ye, anadolu halinden memnun.

1 Beğeni

Bu yaz sezonunda Antalya havalimanında yapraklı mızraklı kabileleri görürsek şaşırmayalım :grin:

6 Beğeni

Papua Yeni Gine vatandaşı da artık Türkiye’ye tatil yapmaya gelebilir birde bu açıdan düşünün. Win win

3 Beğeni

Youtube’da denk geldiğim bir video terapi gibi :slight_smile:

10 Beğeni

Akşam akşam kahkaha attım Faruk abi :smiley:

5 Beğeni

Ya siz kafayımı yediniz bu nasıl reklam kampanyası.
Reklam yapacağınıza arge yapın la yoksa amd zamanında sizin yaptığınız haltları yiyecek,olan yine bize olacak.

Google aracıyla Bing aracı karşılaşmış, evin önündeki kediyi mozaiklemilşler vs baya ilginçlikler var :smiley:

https://www.webtekno.com/google-haritalar-15-komik-goruntu-h77264.html

4 Beğeni

Şu kapitalist düzenin en sevmediğim özelliği her sene en iyisini en güçlüsünü yaptık diyorlar , 1 sene bile olmadan yenisini çıkartıp bu sefer ona en iyisini en güçlüsünü yaptık demeye başlıyorlar. Böyle bir döngü var aşırı sinir bozucu.

1 Beğeni

Bu yüzden karadenizde derler ya, Gürcülerin Türkiye’ye getirip pazarlarda sattıkları ürünler aşırı dayanıklı ve kaliteli diye. :slight_smile: Yıllar önce pazardan alınan giysilerin renkleri bile solmuyor. Elektronik aletlerden bahsetmiyorum bile. Şimdi tükendi tabii hepsi.

Milyarderler nasıl milyarder oluyor sanıyorsun?

1 Beğeni