Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

şu tescilli fetöcü mü çok akıllı yoksa kitlesi mi çok aptal çözemedim, ajansın başına geçsin diyen bile var.

yerli araba, doğalgaz gibi tamamen seçim yatırımı, ileride unutulur, yörünge hesabı yapacak adamların hepsi yıllar önce abd’ye gitti geriye bir nesil sonrası ise daha dün terörist ilan edildi, bu hükümetle olmaz.

bae’nin marsa gitmesi ise tamamen para ile alakalı parayı bastırıp yolladılar, geçen 5a için dünyanın parasını verdik bize rampa şart, keşke dedikleri yapılsa ama basit bir işi bile beceremediklerinden umudum yok.

7 Beğeni

Sadece damadının 128 milyar doları söğüşlediği dünyanın en büyük rant ülkesinde, bu düzeni, bu saltanatı korumak için her yalanı söylemeye mecbur. Araba, kanal, doğalgaz, uzay muzay…
Kendisine açım diyen adama çay fırlatan, koronanın uğramadığı (!) kongre için tıklım tıklım dolu olan salona teşekkür eden birisi için tek gerçek: dünyada hiçkimseye nasip olmayan saltanatı korumaktır.

12 Beğeni

1 haftadır bana eski bildirimler sanki yeni olmuş gibi geliyor, çerezleri vs sildim tarayıcıyı değiştirdim gene aynı mobilde de aynısı oluyor bug’a girdim bazen beğeni yaparken error 500 yazıyor.

@HasanOfke

3 Beğeni

aynı sorunlar bende de var.

1 Beğeni

Bende de aynı sorun var.

:rotating_light:

Sitede bir sorun olduğu açıkça belli. @HasanOfke ve ilgili kişilere duyurulur.

1 Beğeni

buraya yazıyoruz sürekli

2 Beğeni

Bende de 3-4 gün önceki bildirimler geliyordu önemsememiştim.

Önemsememekten bahsetmişken bu sorun mu yoksa bilinçli mi yapıldı bilmem ama bir paylaşımımız ilk beğeni bildiriminden sonra bildirim gelmiyor günler sonra biri beğendiğinde paylaşıma dönüp baktığımızda bir kaç kişi daha beğenmiş olduğunu görüyorum. Geçici sessize alma özelliği var sanırım bu sitede? :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ülkemizde tarım ve hayvancılık can çekişirken aya gitmeye çalışıyoruz hey Allahım…
Çin bile gitmiyor artık oraya :smiley:

2 Beğeni

konu alta düştüğünden varlığından şimdi haberim oldu :joy:

Hoaydaa :d

2 Beğeni

ETS 2 ve ATS’de abone olduğum bütün modlar gitmiş. Bu sitedeki bütün yöntemleri denedim ama sonuç alamadım.
Abone olmak istediğimde aldığım hata:

Abone olduğum öğeler sekmesini açtığımda aldığım hata:
hata2

Yiğit, aynı sorunu 1.37 betada almıştım, 1909 Windows sürümü yüklemiştim, daha sonra senin girdiğin sayfadaki yönergeleri izledim. Son çare steami komple silip cleanerla da kalanları silip tekrar kurdum düzeldi. Betadan kaynaklanabiliyor. Veya Windows sürümleri de olabiliyor

4 Beğeni

Konuyla alakasız olacak ama, ben otomotiv mühendisiyim, staj yaptığım işyerinde birlikte çalıştığım mühendislerin büyük çoğunluğu yerli otomobil projesinde çalışmaya gitti. Diğer olayları bilmem ama Günsel’den sonra bu yerli otomobil projesi üretime başlayacak gibi görünüyor.

2 Beğeni

Asdfgdfv :sweat_smile::sweat_smile:
2060 parasına 3060.

2 Beğeni

Döviz düştü bilgisayar fiyatları düşmedi.Kaldık eski sisteme.

3060 kart alıyorsun ama gelen ekran panele bak 1080 alınır mı şimdi o sistemle depolama ram derken zaten şuan 14 15 k yı da bulur

Ahmet Can Parana yazık olur laptoplar uzun ömürlü değil bir zaman sonra bozuluyor bence masaüstü kasa al hem yüksek özellikli alabilirsin mevcut bütçeyle son olarak laptop’a para verilmez

Bende alcaktım fiyatlar düşmüyor ancak hayellerim de kalcak hiç bir zaman olmiyacak hayatım böyle iyi pcler
Benim 7yılık leptopa devam de Fernbus en düşük grafikte
Oynıyorum yine zevk alıyorum
Yüksek grafikle hiç bir zaman goremicem

Görev yöneticisinde Gpu Gözükmüyor, dün hiçbir sorun yoktu bugün görev yöneticisini açtım gpu orada gözükmüyor. Bilgisayar sorunsuz çalışıyor sürücüleri kurulu oyunlarda fps de her zamanki gibi. Biraz araştırdım Windows Update yaptım düzeldi yazmışlar, ben de Update yaptım ama çözülmedi. Windows sürümüm 2004

HDMI kablon ekran kartı girişine takılı değil mi ? Anakart’a bağlamadın inşallah yanlışlıkla.