Site ile ilgili geliştirmeler (güncel)

Birkaç aydır güncelleme yapmamıştık. Az önce sorunsuz olarak son sürüme geçtik.

2 Beğeni

Ana sunucuda değişiklik ve bakım yapılmak bu nedenle simulasyonturk.com’a erişmekte zorlanabilirsiniz. Park bundan etkilenmiyor.

Sitede ilk yatay büyümeyi yaptık. Sıkıntısız görünüyor şimdilik.

Yasaklanma ve susturulma ile ilgili artık daha sert davranmak zorunda olduğumu hissetmeye başladım.

Birkaç trolleyen kişiye artık saygı gösterilmeyecek.
Defalarca tekrar tekrar aynı mesajları gönderip spam yaratanlar uyarılacak ve gün sonuna kadar ya da ertesi güne kadar susturulacak.
Bu şekilde katlanarak yasakları artıracağız.
Eğer direkt sitenin huzurunu ve düzenini bozmaya çalışan olursa yasaklanacak.
Gerçekten boş beleş kafada olanlarla gram uğraşmak istemiyorum. Eleştirecekse bir şey yazacaksa doğru düzgün yazmalı herkes bir sürü şey yazıyor çoluk çocuğun taklitçiliğini başkasından görüp aynısını yazmasını çekemeyiz. Zaten burası da o tipler için açılmadı.

15 Beğeni

Sitenin yazılımı güncel değil arada hata alabilirsiniz aslında biraz sıkıntı var yeni sürümünü bekliyorum o zaman güncelleyeceğiz.

1 Beğeni

Tekrar hatırlatma!

Sitenin yazılımında güncelleme bekliyoruz. Bazı hatalar geçici olarak görünmeye devam edecek. Daha fazla bozmamak için kurcalamıyoruz.

6 Beğeni

Park’ı güncelleyeceğim, kapanıp açılabilir. Pazar akşamı olduğu için üzgünüm.

Nihayet ayıktırdım siteyi, @HasanOfke millete public_beta girmeyin deyip siteyi betada tutman 10/10 :smiley: kıyamet kopmadıkça güncelleme şuankini.

1 Beğeni

:smiley: sen olmasan biz ne oluruz Özkan hocam :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bildirim sorunu halen yaşayan var mı?

1 Beğeni

@feelgood_inc beta 5 kurup çılgınlık yapmak istiyorum :stuck_out_tongue:

…::::: no way :::::…

1 Beğeni

62.7 GB (19.0 GB free)

o 19gb bittiğinde screenshot paylaşmak ücretli olacak gibi duruyor

2 Beğeni

Birkaç saat içinde ana sitede tema değişimi yapılacak.

1 Beğeni

Tema değiştirildi.

Yazı ekleme sistemi var ancak sıkıntı çıkardığı için şu an aktif değil yarın tekrar denenecek.

2 Beğeni

Ana sitede teknik bir sorun var. Özkan şehir dışından gelince kontrol edecek. :confused:

Saldırı varmış sanırım o yüzden attack mode aktif girerken check ediyor. Şimdi hafifledi. Bilemiyorum boş beleş işler :smiley:

3 Beğeni

Ana sitedeki teknik sorun yarın çözülecek.

2 Beğeni

Parkı güncelleyelim diyor Hasan, ne diyorsunuz :smiley:

4 Beğeni

Kapsamlı bakım yapılacak. Yedekleme, taşıma vb. durumlar nedeniyle mümkünse çok önemli bir şey paylaşmayın.

2 Beğeni