Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

ETS Lobisi…
Masadan eksiliyor birer birer dostlar… :pensive:

2 Beğeni

Aklımız ATS de olsa da kalbimiz hala ETS için atıyor :grimacing:

7 Beğeni

Ruslar yeni Volvo serisinden memnun gibi İnstagram sayfalarında epey gönderi var yeni seri ile :smiley:
image0 (3) by Barbaros Yanık, on Flickr

11 Beğeni

Yani cidden nereye yazayım nerede değerlendireyim diye düşünüyorum ama abi bir oyunun her sahnesi ayrı bir Rönesans tablosu gibi olmak zorunda mı moruk bu nedir? :d Hayır oyun mu yapıyorsunuz yoksa dünyaya sanat alanında eşsiz bir başyapıt mı bahşediyorsunuz cidden ayırt etmek zorlaşıyor her seride :smiley:

Son seri mükemmel olmuş ya hikaye oynanış grafik falan… Zor bu devirde böyle oyunlar görmek. Film mi izliyoruz sanat eserlerine mi bakıyoruz yoksa oyun mu oynuyoruz kaldım arada Vallahi :smiley: Hitman adamı müptela edersin Hitmannnnn heykelini diksek beton yetmez keline kurban yürü behhhh

SPOILER

Son seride teşkilatın içine sızan hayın zalım fitnecileri temizliyoruz bu biraz Türkiye’deki politik ve siyasi olayları anımsattı bana :slight_smile: Bütün bilgileri deşifre ediyoruz kamuoyuna salıp kimin ne mal olduğunu afişe ediyoruz falan ama bu hikaye bitmez be böyle, yok mu ilerleyen yıllarda şöyle temizinden bir şehri İstanbul bölümü? Türkiye’deki bir teşkilatın içine sızmış haayınları temizlememiz yok muuu :smiley: Ah be io interactive abi yap bi güzellik beh :smiley: Geçen yıllarda bir röportajda Türkiye’de geçen bir bölüm düşünüyor musunuz sorusuna bununla ilgili bilgi veremeyiz demişlerdi inceden bi heyecan yaptıydım ama bakalım göreceğiz :d

7 Beğeni

Yeni kupanın FM’ye FH’tan daha çok yakıştığı gerçeği… :thinking:

1 Beğeni

:joy:

Wow

12 Beğeni
1 Beğeni

ETS2 veya ATS her girişimde DX soran pencere çıkıyor bunu kapatmanın kodu vardı şimdi hatırlayamadım neydi beyler?

-rdevice dx11 diye biliyorum başlatma seçeneklerine ekliyorduk galiba, emin değilim yinede tam olarak.

1 Beğeni

Sizce nasıl?

1 Beğeni

Klavyeyi inceleyen biri aynı anda 2 tuştan fazlasını algılamadığını gösteriyor videosunda. Rekabetçi oyunlar için iyi bir tercih olmayabilir o klavye. Diğerlerini bilemiyorum.

Mouse ile ilgileniyorum aslında.

Öyleymiş fakat niyeyse o komut çalışmıyor daha önce çalışıyordu. -nointro çalışıyor oysa ki.

1 Beğeni

Ayrıca görev çubuğundaki Steam simgesine (Saatin oradaki) sağ yık yapınca son girilen 5 oyun da gösteriliyor. Buradan açınca herhangi bir şey sormadan doğrudan açılıyor.

1 Beğeni

Onu biliyorum da el alışkanlığından pek kullanamıyorum Steam açıkken oyna tıklamayı alışmışım görev çubuğundan başlatmak aklıma bile gelmiyor başlatma penceresi çıkınca hatırlıyorum. :smiley:

Yorumlarda dendiği gibi adam pentiumu coffee lake yapmış.:rofl:

1 Beğeni

Sizin düşünceniz nedir? :thinking:
https://www.webtekno.com/bill-gates-2-kuresel-felaket-tahminini-acikladi-h106056.html

1 Beğeni

Hmm…Uzaya çıkan 5. ülke ünvanını kazanan Birleşik Arap Emirlikleri Mars’a Uzay Aracını yörüngeye yerleştiriyor, yarın da Çinlilerin uzay aracı Mars’ın yörüngesine giriş yapacak ve haftaya NASA’nın ki yörüngeye giriş yapacak. Mars haftasında helikopterler uçurmayı düşünüyorlar.

2 Beğeni

biz daha yolun çok başındayız anlaşılan. 2023 hedeflerini tutturabilirlerse neden olmasın diyelim. ama bunda bile çok güvenemiyorum nedense askıya alınacak bir proje gibi geliyo bana inşallah yanılırım.