Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Herif battım diyor ama hala kendisini batıranlardan çözüm bekliyor. Bu kafadakilerin cebine 3-5 kuruş para koy yarın yine sana oy verir :grin: Hiç üzülmedim, daha beter ol ehtiyar.

9 Beğeni

kafasızlık batırır :smiley: (her anlamda)

10 Beğeni

xd

ablam göster nasıl çiftçilik yapılıyo be

11 Beğeni

bizim ülkemizde böyle mi yapılıyor işler sanki abi de bizim burada çiftçi para kazanmıyor adam bunu taşralı diliyle anlatmış dalga geçmeye de gerek yok

2 Beğeni

Ben zaten oldum olası çiftçileri severdim, şimdi iyice hayranları oldum. :joy: :smiley: :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

bu adamlar tam bir manyak :smiley:

https://www.instagram.com/p/CJ0s0JroaZm/

1 Beğeni

Ankara’da depremi hisseden herkese geçmiş olsun. Ben de hissettim iyi sallandık.

5 Beğeni

Ets/Ats tartışmaları an itibariyle: https://youtu.be/34gWNglchRs

1 Beğeni

İhtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

4 Beğeni

Steelseries’in kulaklık ve mouse nasıl kullanan varmı? Fiyat olarak da nasıl?

Ben arctis 1 wireless kullanıyorum şuanda çok da memnunum daha önce hyper x cloud 2 vardı ondan daha iyi bir performans veriyor ama kablolu versiyonuyla kablosuz arasında fark olur mu bilemem

1 Beğeni

half life 2’yi 16 senelik bi gecikmeyle yeni bitirdim. oyun halen yaşlı görünmüyor, aksiyon ve akıcılık efsaneymiş

hl1’i de 2 sene önce bitirmiştim ilk defa :smiley: ben gibi halen oynamadıysanız 18tl’nin harcanabileceği en iyi şey hl2.

4 Beğeni

Onların üstüne HL1 remake’i olan Black Mesa’yı öneririm. İlk oyunu oynayanlar için birçok puzzle’ı değiştirmişler ve Valve çalışanlarına göre yeni Canon o. Ayrıca HL1’in HL2’den daha güzel olduğunu mis gibi kanıtlıyor :smiley:

1 Beğeni

Ben mesela 17 sene önce çıkmış olan CS CZ oyununu hala oynuyorum. Eski olmasına rağmen oyunun samimiyeti bana yetiyor mesela botların kendi arasında konuşması gibi :slight_smile:

1 Beğeni

Eski oyunlardan konuşulmuşken ben de favorilerimi ekliyorum o zaman :smiley:
2002 çıkışlı Stronghold Crusader (hala oynuyorum bana göre en iyi strateji oyunu)
2004 çıkışlı The Battle for Middle-earth (orijinal cdleri var ama laptopta sürücü girişi olmadığı için oynayamıyorum, korsana karşıyım) :smiley:

4 Beğeni

Half life 2 nin silahlarını zayıf bulanlar için half life 2 mmod adlı bir mod var moddbden bakabilirsiniz patlama efektlerinden düşman yapay zekasına kadar her şeyi elden geçiriyor

adam iyi yakalamış.

10 Beğeni

Bu olaya bizzat şahit olan arkadaşım olmuştu. Çalıştığı Bim’deki en üst yetkili personel mağaza açıldığında bu çakallığı yapacağı ürünü depodan çıkarmayıp soranlara bizim mağazaya gelmedi diyormuş. Ortalık durulunca da bir yakınının kartıyla satın alıyormuş. Demek ki birçok yerde yaşanan bir durummuş.

10 Beğeni

Daha ürünlerin satış günü gelmeden gidip mağazadaki personelle anlaşıp alan insanlar oldu çevremde

1 Beğeni
9 Beğeni