Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

SimulasyonTürk ailesi, 2021 yılı öncelikle sağlıklı sonra huzurlu ve mutlu geçmesi dileğiyle iyi yıllar dilerim. Umarım Allah gönlünüzce çok güzel bir yıl verir hepimize. Sevgiler…

5 Beğeni

yeni yılınız kutlu olsun
dünden beri diş ağrısıyla uğraştığım için pek iyi değilim :smiley: belki yemekten sonra yayın açabilirdim de olmadı işte
cuma günü akşam gündem simülasyon 48. bölümü çekmek istiyorum

12 Beğeni

Herkese sağlıklı mutlu huzurlu bol bol eğlenceli oyunlu bir yıl dilerim :wave: :sweat_smile:

10 Beğeni

Herkese sevdikleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı, başarılı ve mutlu anlar biriktireceğiniz bir yıl diliyorum. 2021 yılında her şeyin daha güzel olması ümidiyle… :heart: :tada: :tada: :sparkler: :sparkler: :christmas_tree: :christmas_tree:

8 Beğeni

:smiley:

6 Beğeni

Herkese mutlu yıllar. Nice güzel DLC’li yıllar olur inşallah.

8 Beğeni

abe yeni girdik ne bu acele
bari şu saatleri değiştirseydik damat sistemi bozup kaçtı

7 Beğeni

Hepimize mutlu yıllar dostlar…

8 Beğeni

Scs ile, Scs Forum ile, ATS ile, ETS 2 ile, Selçuk Bey ile, Tuğba Hanım ile, Umut Bey ile ve Park Simülasyon ailesiyle birlikte daha nice yıllara diyelim. Hepimizin yeni yılı kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar geçirmek dileğiyle

4 Beğeni

Demirören yine en kârlı çıkan talihli gariban olmuş:)))
Ben bu millete ne deyim bilmiyorum. Sahtekarlığa bak, üç bilet satilmamis, sattırmamış diyemiyor kimse tabi. :))

7 Beğeni
4 Beğeni

Arkadaşlar merhaba. Kasadaki kontrolcü ile argb led kontrolü hakkında bilgili deneyimli birisi varsa bana mesaj atabilir mi. Birkaç sorum olacak teknik destek almam gerekiyor :smiley:

2021 yılının;

Adaletin tesis edildiği, hukuksuzlukların son bulduğu,

önyargı, ayrımcılık, kin, nefret ve şiddet düşüncesine sahip olanların, kötülük yapmaya imkan bulamadığı,

birbirinden ayrı düşen sevenlerin kavuştuğu,

hastaların şifa bulduğu, dertlilerin deva bulduğu,

barış ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ederim.

Tüm simulasyonturk ailesinin yeni yılını tebrik ederim. :bouquet:

24 Beğeni

Logitech Force Shifterda herhangi bir vitese geçirirken rahatsız edici bir sürtme sesi gelmeye başladı. Yağ işlevini yitirdi anlaşılan. Zaten pek çok sorunu olan bir vitesim var. Kendim açıp gres yağı falan sürsem daha da bozma ihtimalim yüzde kaç? :smiley:

sadece ust tarafini sokecegin icin birsey olmaz.

1 Beğeni

habere yorum yapmadan önce araştırmak lazım. her habere inanmayın hemen… para varlık fonuna kalıyor… yani devlete… onu buna değil…

1 Beğeni

Keşke paranın devlete kalıp, ona buna kalmayacağına inanabilecek kadar masum olsaydım sanırım bu dünya daha güzel olabilirdi. Tebrik ediyorum, devamke. Varlık fonunu araştırmanı tavsiye ederim. Ne kadar para kalmış, ne için harcamışlar. Yönetim kurulu başkanı kim, hangi kuruma bağlanmış 2018’de? Kim denetliyor?

6 Beğeni

Sen paranın devlete kaldığına inan kardeş

3 Beğeni

Ekstra bir yorumda bulunmadan şunu söyleyeceğim; Varlık fonuna devredilen şirketlerin büyük çoğunluğu devirden sonra çok yüksek rakamlarda zarar açıkladığının bilinmesi bu hususu yeterince aydınlatacaktır.

2 Beğeni

Bu haberler de yazılanları destekler niteliğinde…

4 Beğeni