Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Dün bende gördüm bu oyunu, UE4 tabanlı, Taylan arkadaşla karda kışta hayatta kalma :slight_smile:
Görüntüler fena değil ama trailerin bir yerinde konteynere tırmanma sahnesi vardı ve amatör duruyor maalesef yinede insan gururlanıyor. Adından çok söz ettiremez gibi ama inşallah barınabilir.

4 Beğeni

Güncelleme desteği sunacaksa zamanla eksikler hatalar düzeltilir diye umalım. Yoksa dediğin gibi çıktığı haliyle kalırsa kitle yakalayamaz.

The Long Dark’a baya benzemiş ama bence ondan daha iyi grafiklere sahip. Daha fazla yerel unsur koyarsa güzel olur. Bakalım.

İnternette bir yavaşlık mı var? Hız sürünüyor şuan bulunduğum il ve ilçelerin çoğunda.

Ben Emek semtindeyim, şu an bir problem yok

Türkiye’nin bölgeleri daha çok iklimsel ve coğrafi olarak ABD’nin eyaletlerine benzetilmiş.

14 Beğeni

Bilimsel diye okudum kriz geçiriyordum

1 Beğeni

Marmara’nın tamamı New York’a benzetilebilir. Hatay sırf coğrafi olarak benzetildiyse tamam ama iklim anlamında Florida ile benzemiyor. Aynı şekilde Utah, Arizona ve Oregon benzetildikleri yerlerle birebir örtüşüyor. Hem iklimsel hem de görüş olarak. :smiley:

1 Beğeni

Epic’in otomatik başlamasını pasif yapın, oyunlarınızı masaüstüne kısayol oluşturun ve bulut kaydetme kapalı olsun. Güncelleme ve ücretsiz oyunlar olmadıkça açmıyorum ben.

Grafikler ve performans leş olsa da şu simülatörün üstüne koyan olmadı ya ona yansınlar.

En iyi grafiklerle, detaylarla bile çıksa 2011 model omsi 1 etmiyor

8 Beğeni

bu bir dramdır

5 Beğeni
5 Beğeni

Orjinali buymuş

https://twitter.com/murat_sorkilic/status/1344182648013524992

Tebessüm ettim

6786786

7 Beğeni

Ülkemizde yerli üretim yapan çekiciler ve güncel fiyatları…

Bence Tuğra’nın fiyatı diğer rakiplerine göre biraz pahalı geldi.

Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ?

1 Beğeni

Actos varken diğerlerine halt yemek düşer

3 Beğeni

100 bin var fmax ile arada fark anladığım bir alan değil ama aradakj fark azda gelmiyor

1 Beğeni

Actros hem teknoloji hem kalite hem güvenlik hem ikinci el piyasası olarak tur bindirir diğer ikisine.

3 Beğeni

Bmc Tuğrayı bireysel nakliyecinin alması için kafayı yemiş olması lazım. :crazy_face:

3 Beğeni

@Apexpredator Aynen öyle satış sonrasında da kolay kolay üzmez. Ama geçtiğimiz seneye kadar raf kapaklarını opsiyonel sunan firma şuan metalik renk, Yüksek kabin ve mirorcam özelliğini sunuyor.

F-Max en azından standartları tekrardan belirleyen ciddi bir rakip oldu…

@Byozgatli vallahi öyle şahsen o paraya o aracı almak büyük risk gibi. Hadi Fpt motorlu olanlar bir şekilde Iveco servislerinde işlerini yaptırabilir ama Cummins olanlara Allah kolaylık versin :blush::sweat_smile:

2 Beğeni

2020 yılının özeti

2 Beğeni

Klasör, 10’a yakın yeni 8K fotoğraflar ile güncellendi. Bazı fotoğraflar 8K olduğu için tanesinin 35-45 MB gibi boyutları var internetiniz veriden falan bağlıysa dikkat edin. :slight_smile: Drive’da olanlar orijinal boyutta buraya koyduğum örnekler ölçeği küçültülmüş boyutta, indirecekseniz tam kalitede linkte mevcut.

Yenilerden 1-2 örnek… ’ Link : Wallpaper - 4K / 8K - Google Drive

11 Beğeni