Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ukranya değirmen yükleme

Aracın ukranyaya varış süresi 7 gün

19 Beğeni

Road to Ukraine

20 Beğeni

Yusuf beye özel başlık açmak gerekecek sanırım :smiley:

6 Beğeni

grafik modun nedir öğrenebilir miyim :blush:

2 Beğeni

ROAD TO UKRAINE

8 Beğeni

Neden olmasın kardeşim

gümrük olayı nasıl transit mi geçiyorsunuz?

1 Beğeni

Serbest bölge ukranyaya transit ticaret

2 Beğeni

Aklımda direksiyon alma fikri var mause artık keyif vermiyor sadece ETS ve ATS değil neredeyse birçok oyunda kullanacağım. Yaşım küçük olduğundan aileme söz geçiremiyorum. Anlatamıyorum bunun güzel bir olay olduğunu derken ben onları yanlış anlamışım. Aslında bence de G29 için şuanki kurda 4 bin TL ve aksesuarlar derken neredeyse bilgisayarımın fiyatına gelen bir parayı ödeyemeyeceğim için bin TL değerindeki DFGT’ye yönelmek istiyorum.

Buraya kadar her şey tamam fakat aklımda bir olay var ki beni endişelendiriyor. Çok mu sesli bu DFGT denen direksiyon yani bence abartılıyor. Sonuçta titreşimi ve FFB’yi sonuna kadar açmayacağım hatta buraya aykırı belki ama Assetto Corsa oynarken FFB ve titreşimi kapatacağım. E tabi buda etki edecektir sese.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Malesef yukarı çıkamayacağım 1000 TL benim için yeterli.

Fifa 21 209tl ye düşmüş ben alıp denemek istiyorum.

2.250 milyoncuk…
2001 Model International T444 E

2 Beğeni

online oynayacaksan script için o kadar para verme, önde veya geride olan maça göre değişiyor, gerideysen düzgün açı ile vurdukların genelde gol oluyor öndeysen direklere takılıyorsun adamların koşmuyor vs.

1 Beğeni

Arkadaşlar aliexpress den alış veres eden var mı acaba bir sorum olacaktı da

Şu SCS developerlar hiç mi tır kullanmayı bilmez :smiley:

Kendi ülkesinde bunu kiloyla satıyorlar, 20 tane 2006 model 130e15 Iveco Eurocargo parasına bir tane Enter, işe koşmak istesen yazık verilen paraya parçası yok servisi ustası yok. Tok satıcı belli ki.

2 Beğeni

Almaktan şu an için vaz geçtim.

Artık bu tarz araçlar son zamanlarını ya film setlerinde ya da garajlarda geçirecek.

Daha önce zırhlı para transfer aracı vardı şuanda büyük ihtimalle özel garajda tutuluyor…

O mavi Enter zırhlı aracı tanıyorum, Arka Sokaklar’da bile yer aldı, Kadıköy Acıbadem’de köprünün üstünde bi tane galerici kiralıyor onu, ama tabi satın alındıysa sonra bilemem.

Bu arada araç Enter değil, Ford’muş.

1 Beğeni

Ya bu nedir bilader allah aşkına ya.Ya bunun satıcısına demiyorum ama bunu bu fiyata getirenlerin nokta nokta

5 Beğeni

Ben yapıyorum kardeşim buyur sor.