Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yalnız profil fotosu iyiymiş 30,40 yaşında olduğunu kanıtlıyor.(!):smile:

Uçak bileti alırken kanat gören cam kenarı koltuk numaraları kaç oluyor? spotçular cevaplasın :smiley:

1 Beğeni

A ve F’ler cam kenarı olması lazım.

1 Beğeni

ilk sefa uçağa bineceğim cam kenarı olsun yükseklik korkumu yenerim diye düşündüm ama koltuk seçince 35tl ekliyorlar, vazgeçtim ne çıkarsa bahtıma, otobüsün gözünü seveyim al biletini bin servise git, uçakta yok check-in yok bagaj uğraştırıyor, ayrıca vergisine… yakıt harcı ile iç hat vergisi varmış normal bilet 126tl o vergiler ile 190 oluyor.

1 Beğeni

Bende de yükseklik korkusu var ama kapalı veya atlayamayacağım bir yerdeysem işlemiyor :smiley: apartmanın balkonundan bakamıyorum ama uçakta hep cam kenarını kaparım. Sonuçta uçaktan aşağı düşme şansın yok, uçuşun keyfini çıkar iyi yolculuklar.

3 Beğeni

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarın kasasını çalıştırıyorum kasa gayet normal bir şekilde çalışıyor fakar monitöre görüntü gelmiyor aynı zamanda klavye ve mouseda algılamıyor sorun neyden kaynaklı biliyormusunuz

kasa temizliği yaptıysan statik elektirik birikmiştir, önce fişi çıkart ardından bios pilini çıkarıp güç tuşuna 3-4 defa bas çek, 5dk bekle sonra pili takıp aç.

Birçok sebebi olabilir. anakart Ram vs. kaldı ki problemi detaylı anlatman lazım hatta video çek ufakdan

Yani birçok neden olabilir. Özgür’ün dediği yöntemi uygula. Kasaya takılı tüm donanımları usb vs. çıkarıp öyle başlatmayı dene. Düzelme olmaz ise Ramleri ve ekran kartını bir kontrol et. Çıkarıp tekrar tak. Sonuç değişmezse harici ekran kartını söküp anakarttan görüntü almayı dene…

Aynısı babamda var. 7 katlı evin balkon kenarına gelemiyor ama pencereden bakarken sıkıntı yok. :smiley:

1 Beğeni

Ekran kartın yerinden oynamış olabilir. Ben de kasayı 25 cm yükseklikten düşürdüm ve ekran kartı yerinden oynadığı için ekran gelmedi. İçini açıp alttan üstten yandan kartı hafifçe ittirdiğimde düzeldi. Tabi seninki başka donanımlardan kaynaklı olabilir hepsinin yerine iyice oturduğundan emin ol.

Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim ya

image

bu vitesle böyle oynican böyle puhhh

image

13 Beğeni

Beyler bunlar teşkilat galiba
Piyasada olmayan şeyleri yutturmaya mı çalışıyorlar naabıyorlar çözemedim.
Oyun tanıtım videosu diye gösterdiklerinin tamamı CGI amaç ne awk…

A ve F. Önlerden alırsan daha güzel olur. Hangi havayolu gideceksin modeli az çok tahmin edebilirim ve koltuğunun 2 camın arasına gelme olasılığı var ona göre yardımcı olurum :smiley:

1 Beğeni

24f aldım bakalım ne çıkacak, Boeing B737-800 Dar gövde yazıyor.

1 Beğeni

Böyle bir açı olur büyük ihtimal :slight_smile:

2 Beğeni

ERKEK ADAMIN KAMYONU MAN VİTESİ İMANDIR :grin:

4 Beğeni

Kapak fotoğrafına büyük renkli ok koyarsan izlenmen artıyor vitesin üstüne koy, insanlar aptal yerine konuşmaktan hoşlanıyor.

Kalitesiz CGI mobil oyun reklamları gibi duruyordu zaten oyunun traileri. Ya dolandırıcı ya da çerçöp bir şey yapıp kimden ne kopartırsak diye çıkıyorlar bence.

CGI karışık videolar hazırlanıyor. PlayWay’in kurduğu stüdyolardan birisi sıkıntı yok. Ne gösterirlerse oluyor zaten ancak dandiklik konusunda da iyiler. Bu sayfalar ve videolar daha fazla kitleye ulaşmak için paylaşılıp reklam veriliyor. Zaten yaptıkları her şey ilgi uyandırıcı ama tadı kaçtı işte :slight_smile:

1 Beğeni