Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

buna da bakabilirler i5 rtx 2060 6800 tl 480 gb ssd

1 Beğeni

Pek sanmam ya tamam grafikte zıçıyor ama oynanışta kimse eline su dökemez :smiley:

3 Beğeni

işte ben o yüzden the bus ı bekliyom. eğer biraz olsun yaklaşabilirse omsiye büyük çoğunluk the bus a kayacak.

1 Beğeni

Halimiz çok kötü… Geçende gördüm belediyeye ait otobüslerle cenaze taşınıyordu bagajlara yerleştirmişler. Ne oldu sınavları iptal etmediler binlerce kişinin ölümüne sebep olundu, yazın ekonomi batmasın diye 1 tane bile önlem alınmadı turistler geldi ortalık curcuna bizim halkımıza zaten laf anlatmak ayrı dert maske takmayan, af edersiniz yasak olduğu halde gerizekalı gibi parti vs düzenleyen insanlar, maskeyi yarım takanlar… Anlatmakla bitmez.
Politik Baykuş Twitter’da: “Gizlenen vaka sayıları, alınmayan önlemler, mitingler, İBAN numaraları, iptal edilmeyen sınavlar, batan ekonomi için açık tutulan AVM’ler, yapılmayan yardımlar ve AKP’nin pandemiyi yönetememesinin ardından bugün bu video Bursa Hamitler Mezarlığı’nda çekildi. #Yönetemiyorsunuz https://t.co/p35HWllfDe” / Twitter

5 Beğeni

şeyhinden tövbe alır aynen devam ederler.

3 Beğeni

Hamitler mezarlığı bana 3-4 kilometre uzaklıkta.
Durum vahim ve gerçekten böyle :slightly_frowning_face:

2 Beğeni

hastalık zaten bitmiycek burası belli ekonomi daha büyük bir problem çıkartabilecek bir durum
ama şöyle yanlış anlaşılmasın öyle şaçma şeyler diyenler duydum ki ve bunlar genelde devletten veya çalıştığı yerden aylık maaşı hesabına yatan insanlardı öteki türlü esnaf olan adamdan veya böyle bir iş alanında olandan bunu duyamazsın
öteki adam sokağa çıkmıycan dese şu saatte evinde olucan dese problem olmaz ama esnaf için her bir gün ayrı bir sorun çıkartır öyle ki yazın eniştemgilin yanındaydım toptan hediyelik eşya işiyle uğraşıyorlar ve sadece aylık gideri 30 bin civarındaydı işte yer deponun kirası çalışanların maaşı gibi gerisini düşünmek lazım günlük 1000 lira para kaybetmesi demek bu adamın

bide altına yazmış akp nin yönetememesi hiçkimse kusura bakmasın buda ayrı bir beyinsizliktir bu adamların herşeyi eleştirilir ama bu durum chp de olsa olucakti başka herhangi bir x partisi olsa da herşeyi siyasete bağlamak da yani

1 Beğeni

Sonuçta karar alabilen kurum, parti, kuruluş devletin başındaki kişidir. Sonuç olarak sana veya bana suç atamayacaklarına göre… Umarım anlamışsındır.

2 Beğeni

siyaset üstü bir durum değil çünkü çeşitli nedenlerden dolayı sayıları düşük açıkladılar bu da millete gripten farkı yok düşüncesini oluşturdu, işi olmayan herkes dışarıda gezmeye devam etti daha düne kadar oteller açıktı, sayı açıklamalarının nedeni İmamoğlu ve halkın artık durumun ciddiyeti ile yüzleşmesi, zamanında 30 bin hasta var deselerdi millet korkudan dışarıya çıkmayacaktı onun yerine uçak ve maske gönderip şov yaptılar, siyaset üstü bir durum olmamasının bir diğer nedeni ise bugün sözde bilim kurulunun vaka sayısını bilmiyorduk açıklaması, böyle dalga geçen açıklamalar olduğu sürece konu siyasettir.

1 Beğeni

gerçek vaka sayılarını her zaman net olarak tahmin edebilen biri olarak şunu söyleyebilirim nüfüs olarak Türkiye nin 8000de 1 i olan bir yerde günlük en az 200 vaka tespit ediliyor. büyük şehirlere göre çok daha izole bir yer. izole kısmını saymadan çarpsak bile günlük en az 16000 vaka demek.

yada şöyle söyleyeyim 1000 vaka açıklanan günlerde sadece burada 100 vaka tespit ediliyordu

1 Beğeni

Belirtilen “Pozitif” Vaka sayısı belirti olsun olmasın test yaptırıp pozitif çıkan sayısı.
Bide bunun temaslı olup risk taşıyanları da var. Onlara ne yazık ki direkt olarak test hakkı tanınmıyor.

Onları da tabloya dahil edilirse günlük 50-60 bin gibi korkunç bir sayı çıkıyor…

1 Beğeni

Ne diyeyim bilemedim gençlik…

12 Beğeni

Havuz medyası nedense çok dillendirmedi. Futbol olmadığı için midir kızların bacakları açık diye midir bilemedim :smiley:

11 Beğeni

Aliexpressten MAN TGS kamyon vitesi siparişi verdim. 5 Ocak falan diyor da belki erken gelir neyse günümüzün YouTube ortamı için uygun başlıkları listeliyoruz.

KOCAMAN KAMYON VİTESİ TAKTIK
KOCAMAN KAMYON VİTESİ TAKIP YOLA ÇIKTIK
GERÇEK KAMYON VİTESİ İLE EFSANE SÜRÜŞ
EFSANE VİTES TAKTIK KAMYON AKIYÜR
GERÇEK MAN TIR VİTESİ İZLE İNDİR EFSANE KRAL BAŞKAN REİS
BU BÜYÜK VİTES OLMADAN YAŞAYAMAM

18 Beğeni

VİTES YERİNE BAKIN NE TAKTIK
:rofl:

6 Beğeni

"En büyük vites bizim vites":smile:

3 Beğeni

Vidyo adını bilemedim ama kapak fotoğrafı önerebilirim :smiley:

9 Beğeni

@Makarnaci ellerine sağlık ama ETS için video kapağı olmazsa olmazı budur :point_down: :smile:

9 Beğeni

ETS 2 kariyer serisine başlayan 3000 aboneli YouTube kanalı kapak fotoğrafı :smiley: :rofl:

4 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth:

6 Beğeni