Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Biraz araştırırsan haklı olduğunu görebilirsin, dediği gibi dp hdmi a göre daha hızlı ve kalitelidir.

2.1 ve 1.4’ün arasında hiç bir fark yok. Hdmi 2.1 gsync ve freesync destekler. ayrıca kablonun görüntü ile yakından uzaktan alakası yok. monitör panelin kaliteliyse iyi görüntü alırsın. kablo sadece görüntüyü girişten girişe aktarır.

Bu linklere bir göz gezdir sen.

dp kabloyu takınca bazen diğer odada ışık açılınca monitör kapanıp açılıyor ama hdmi kablo ile kullanınca sıkıntı olmuyor, kabloyu değiştirdim yine aynı, eskiden daha çok oluyordu 1-2 saniye görüntü gidiyordu şimdi hafif karıncalanma oluyor o kadar, servise sordum adam anlamadı monitörü gönder dediler ama garantisi bitti zaten ben hdmi dp farkını bilmiyordum :smiley: bana sorarsanız dp ile hdmi arasında görüntü fark yok hdmi kabloyu 2. monitöre taktığım için dp kablo aldım.

bunu böyle kullansam bir şey olur mu?

sorun olacağını zannetmiyorum ama odanın elektirik tesisatına bir baktır bence.

1 Beğeni

Bi yandan indirdiği şeyi oyun dosyalarına gömmeye çalışıyor, indirme 0 bile olsa disk kullanımı atıyorum 5mb/s filan oluyor. Diske yazma olayı bittikten sonra kalan kısmı indirmeye devam ediyor. 1 saat sürmesi ilginçmiş ama bende hiç o kadar uzun sürmedi :thinking:

Aynen o kadar uzun sürmesi garipmis senelerdir Steam kullanıyorum ve hiç öyle birşeyle karşılaşmadım

Bazı kısımlar çok benziyor müzik olarak. @HetriX Bi sen karar ver bakalım :slight_smile:

3 Beğeni

Çekimler keşke daha iyi olsaymış. Fotoğraflar güzel ama videolar hoşuma gitmedi :confused:

Kimse Enes’in eline su dökemez :smiley:

3 Beğeni

Müzik benziyor biraz. Onu demek istemiştim :slight_smile:

Puhahahahaaa :sweat_smile::sweat_smile:
“Garp aklıyla telefon yapıp şark aklıyla reklam yapıyoruz”
(Samsung)
Not=samsung kullanıcısı.

2 Beğeni

ddd

Ekonomimiz son çeyrekte bir yapılanma ve büyüme içerisine girdi :joy: :rofl:

9 Beğeni

herzamanki gibi ölümü gösterip hastalığa razı ediyolar dolara bakınca hep uç noktaya çıkıyor sonra biraz düşünce hemen iyi bari biraz düştü oluyor bundan sonra da 9 a çıkıcak 8.5 'a düşünce milletin sesi kesilecek

Zihniyet değişimine dair en ufak sinyalde dolar 1 tl düştü 1 haftada.

19 Kasımda mb başkanı çıkıp faiz haramdır, enflasyonun nedenidir desin eski yerine gelir :smiley: andromeda liderimiz ikna etmiştir başkanı ne kadar teknokratımsı biri de olsa

1 Beğeni

Düşük kurdan dolar aldılar şimdi İmamoğlu’na saçma sapan dava ile yükseltiyorlar.

Mouse tekerleği bozuldu 5 ay önce almıştım (rampage) gayet temiz bakıyordum. Birşey sıkışmış olabilir mi?

Açıp geri toplayabilirsen bı söküp temizlemeni tavsiye ederim.

1 Beğeni

Garantiye yolladım. 1-2 haftaya gelir

F1’de beni ilgilendiren daha çok Newell Karavan Otobüs oldu.

Amerikalı Otobüs üreticisi olan Newell “Yürüyen Ev” tabirini fazlasıyla karşılıyor :smiley:

Detaylı Bilgi;

https://www.newellcoach.com/default.asp?page=xNewInventoryDetail&id=9085845&p=1&s=Year&d=D&t=new&fr=xNewInventory

Kokpit kısmı da şöyle
W900 direksiyonu da gözden kaçmıyor…

6 Beğeni

Yürüyen uçah

2 Beğeni