Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yürüyen Vergi Dairesi daha sıcak geliyor :wink:

Lüks opsiyonları ile birlikte sadece $2,162,423.00…

5 Beğeni

Abooooooooov :flushed:

Şokta indirim var beyler almak isteyenlere duyurulur.

6 Beğeni

Herkese merhaba. Rüyamda Hasan başganı gördüm. Tekerlekli sandelyedeydi. Çok üzülmüştüm. Allah sağlık versin başganımıza.

Açıkçası monitörün fiyatı iyiymiş.144hz,ips,1ms.Bence ihtiyacı olan alabilir.Tabi stoklarda kaldıysa.:smiley:

Ben kulaklığı aldım. Şubeye bir tane getirmişler.

Benec 4 parça da alınır. Hem direkt git al imkanı var, (hatta cepteşok ile ayağına geliyor) hem de fiyatları iyi yani rampage’den ne bekleyeceksiniz gerçi o da var ama ihtiyacı olan kaçırmasın.

2 Beğeni

kulaklık vs neyse ama piyasadan çok daha ucuza satılıyorsa o monitörü müşteriye bırakmazlar.

2 Beğeni

Monitör piyasada 1500-1600 TL civarında.

RX 6800 XT çıkmış. anca izleriz biz :)))

6 Beğeni

atılmıştır belki ama irdeleyelim

2 Beğeni

Ödevim için Powerpoint’e erişmem gerekli. Ama hem Word’ün, hem Powerpoint’in yani Microsoft Office’e bağlı tüm uygulamaların deneme süresi doldu. Ne yapmam gerek ?

Bazı uygulamalar ile lisanslayabilirsin fakat pek önermiyorum açıkcası. Diğer seçenek Microsoft Office Online, yani web tarayıcı üzerinden çalışabilirsin.

pcden kaldır office uygulamalarını

bu linkten crackli kur ben kurdum sorunsuz kullanıyorum

2 Beğeni

Link bozuk galiba. Tıkladığımda ulaşamıyorum.

Üniversite öğrencisiyseniz üniversitenizin size verdiği mail ile office 365 kullanabilirsiniz.
Eğer yoksa KMS programları da işinizi görür.

1 Beğeni

Evet. Üniversitemin verdiği mail üzerindeki office programlarının süresi doldu zaten.

Linkte sorun yok özelden yollayayım birde

2 Beğeni

Wps office kullanabilirsin Microsoft uygulamalarına göre daha seri çalışıyor.

3 Beğeni

Crackledim arkadaşlar. Yardımcı olan herkese teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni