Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Olmasaydın, olmazdık…
Saygı ve sevgiyle…

13406973_263983007293707_3641714573720846204_n - Kopya

27 Beğeni

“Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.”

27 Beğeni

“Ne Mutlu Türk’üm Diyene” sözünü her söylediğimde tekrar tekrar gururlanıyorum Atam. Seni saygıyla ve sevgiyle anma şansım olduğu için sana sonsuz teşekkür ediyoruz. Kalbimizdesin Atam. Hep de kalbimizde olacaksın. Seni sevmeyenlere inat, güzel ülkemizi sevmeyenlere inat.

25 Beğeni

dünyanın hiçbir yerinde böyle güzel isim almış ve 82 yıl sonra bile yılda 3-4 defa anılan bir lider yok.

8 Beğeni

hosgeldin-gazi

24 Beğeni
21 Beğeni

İTÜ’de witwiser diye bi dalga zorunlu koşuldu bu online sınavlar için.

Chrome eklentisi olarak kuruluyor; kamera, sabit diskler ve neredeyse tüm donanıma erişiyor. Alt tab veya 2. monitörde bi işlem yaptığında kopya muamelesi görüp sınavdan atıyor; hatta windows 10 bildiriminde bile milleti sınavdan atmış.

Kamera kağıda ve sana bakacak şekilde ayarlanıyor.

Elektrik - donanım - internet sorunlarının hiçbirinden itü sorumlu değil, internetin gidip gelirse yine kopya muamelesi görüyorsun. Gibi birsürü rezillik.

Bu attığın yine iyiymiş.

1 Beğeni

AlmanKoç

95 Senelik KamilKoç artık https://www.flixbus.com.tr oldu…

1 Aralıktan itibaren bilet satış ve bilgi sistemi https://www.flixbus.com.tr üzerinden yapılacak.

İşin ilginci bilet satışta koltuk seçimi sırasında görseldeki gibi panoroma (ön koltuklar) seçeneği ile için ek ücret isteyecekler…

1 Beğeni

Ayrıca bu witwiser, İTÜ’de ki normal canlı derslerde bile uygulanmış diye görmüştüm birkaç yerde. Bizimki bunun yanında hiçbir şey.

milletin derdine bak bizde mafyanın otobüsüne binmek için uğraşalım :d

2 Beğeni

Ülkenin özetidir o firma. Zibilyon tane olay olur ama millet tercih eder…

2 Beğeni

sırf bu witwiser ve online ders muhabbeti yüzünden bilerek hazırlığa kaldım, belki ikinci dönem yüz yüze sınav oluruz da böyle saçma sapan şeylerle uğraşmam diye. ama gidişata göre ikinci dönem de online olacak gibi.

Ekran kartı 1050ti güncellerken bilgisayar böyle kaldı ne yapayım?

geforce experienceden mi güncelledin manuel mi kurmaya çalıştın

2 Beğeni

Nvidia nın kendi programı varya oradan güncelliyorum hani şu hesap falan açıyorsun

bende onu demiştim zaten ordan güncellediysen hızlı kurulum dedikten sonra kendisi kurarken bazen ekran bu şekilde gidip geliyor ama bende şu ana kadar en fazla 10 saniye oldu bu ne kadar süredir böyle

2 Beğeni

3 4 dakika oldu bilgisayarı kapatıp açsam mı

valla bugün gelen güncellemeyi kurduysan bende aynı güncellemeyi kurdum bende böyle bir sorun olmadı pcyi güvenli modda başlatıp ekran kartı driverını kaldırıp yeniden kur istersen aklıma bu geldi şuan istersen biraz daha bekle başkalarıda yardımcı olabilir

2 Beğeni

Tamam biraz daha bekleyeyim o zaman

bahar dönemini kesin yüzyüze yapaları vardı

hatta fall breakten sonra yüzyüze geçelim kafasındalardı da bu rakamlardan sonra imkansız.