Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun kardeşim inşallah en yakın zamanda atlatırsın :raised_hand::raised_hand::raised_hand:

1 Beğeni

Dostum çok geçmiş olsun. En kısa zamanda bu illetten kurtulman temennisiyle :pray:

1 Beğeni

Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda bu hastalıktan kurtulursunuz.

1 Beğeni

20 yılda 3d programlarının popülerlik sıralaması

7 Beğeni

Çok geçmiş olsun, en yakın zamanda iyileşip sağlığına kavuşman dileğiyle :pray:

1 Beğeni

Geçmiş Olsun.

1 Beğeni

geçmiş olsun allah şifa versin

1 Beğeni

Geçmiş olsun kardeşim.

1 Beğeni

:thinking:

1 Beğeni

“aynılık”

Güzel bir faaliyete benziyor meydanların nasıl bir tasarım da yapılması için kimlik numaranız ile girip istediğiniz meydan için farklı projelerden seçip oy kullanabiliyorsunuz. Bence çok güzel bir şey umarım yaygınlaşır ve farklı alanlarda çeşitli özellikler eklenerek de güncellenir.

2 Beğeni

Muhalefet etmek adına karsı cıkmıyorum lutfen yanlıs anlama beni ancak ne bu projenın adı ‘istanbul senin’ olmalı ‘cunku değil’ ne de bu onemlı lokasyonların gelecegını sözum ona aklı olup fikri olmayan insanlara bırakılıp olaya demokrat süsü verilmesi. Bu lutfu daha once de görduk vapurda belde otobusu rengınde. Okullarından bu alanlarda mezun kisiler susturulup kumdan kale nispetinde projelerle oyalansın ve de sabah programı kusagımız söz sahıbı olsun bana hic de samimi yada akıl karı gelmiyor.

Bu işe emek veren veya dediğin gibi bu okullardan mezun olan kişiler projeyi tasarlamaktan sorumlular zaten kendim ve Harita okuduğumdan biliyorum çeşitli projelerin nasıl yapılıp tasarlandığından. Bir noktada haklısın söz sahibi bile olmayacak dediğimiz ama bu haktan da mahrum bırakılamayacak olmalarından dolayı herkesin oy kullanmasında problem olacağını sanmam. Özellikle 4 yıl Taksim Meydanını her gün kullandığımdan bazı sorunlarının ve gerçekten iyi durumda olmadığından özellikle Taksim projesi adına katkıda bulunmak isterim oyum ile. Bunun gibi düşünen milyonlarca insan vardır. Bu sebepten elbette farklı düşünceler içinde olabilirsiniz ancak kullanacak olan halk olduğundan her birey kendi adına beğendiğine oy vermesinde sakınca yok diye düşünüyorum. Dediğin gibi okulundan mezun olan insanlar susturuluyor biliyorum, ancak belirttiğim gibi bu tarz adımlar ve projeler yaygınlaşırsa, kısmi olarak da istihdam sağlanabilir. :slight_smile:

1 Beğeni

Herkesin birşeyleri söylemeye hakkı vardır senin atladığın konu şu ki zaten adama nasıl yapalım diye sormuyorlar önüne projeler konup bunlardan hangisini yapalım diyorlar aradaki fark bu ve evet herkesin bunda hakkı vardır senin olduğu gibi :slight_smile:

2 Beğeni

Ben iç mimarım sanırım ölceklerimiz yada gorus ayrılıklarımız olsa da aynı noktada bulustugumuz icin ise memnun oldum barbaros :pray:

1 Beğeni

Dediğinde bence haklısın, sonuçta ankette inadına en kötüsüne oy verebilecek insanlar da tanıyorum ama onca projenin arasından en iyi 3 tanesi sunulduğu için istedikleri kadar akılsız veya artniyetli olsunlar eninde sonunda meydanlarımız çok hoş olacak, hangisine oy versem diye 10 dakika düşündüm. :slight_smile:

Ayrıca konudan bağımsız ama, otobüsler yılbaşında İETT altında birleştikten sonra eskisi gibi kırmızı-beyaz yapsalar keşke

2 Beğeni

Ziyadesiyle bende memnun oldum, bu da zaten oylama çeşidinde bir proje-tasarım olduğundan görüş ayrılıkları olması muhtemel. :slight_smile:

1 Beğeni

Otobusleri öyle yapsalar hoş olcak gerçekten ama sanmam

15 sıra nolu projedeki yürüyüş yolu çok güzel gözüküyor, kazandığı taktirde diğer projelere nazaran daha hızlı biter gibi.

1 Beğeni