Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

15 numaralı projeyi inceledim diğerlerine bakamadan işim çıktı ancak 15 numaralı proje gerçekten güzel gözüküyor o tramvayın yolu özellikle çok güzel tasarlanmış birde üstten geçen ağaçların arasından yürüyüş yolu ve deniz manzarası çok hoş durmuş. Tabi diğerlerini tam olarak inceleyemedim tam karar verdim diyemem. :smile: :man_shrugging:

15 Numaralı proje haricinde diğerlerini inceledim şimdi 19. numaralı projedeki obruk olmamış ortamdan mahrum bırakıyor bir nebze ve 19. numaranın böyle zirvesi diye kabul edilen şey obruk olduğundan ben 19’u eledim çevresi fena değil ama olmamış bence, 16. sıra numaralı yer altına yapılacak olan müze yer altından akan trafiği yukarıya taşıma şeklinde olmuş ve etrafı ağaçlı bir yol. Halihazırda üstte zaten sıkışan trafiğe birde alt geçidin trafiği eklenince cehennem gibi olabilir orası. Ve açıkcası sadece çevreye ağaç dikilecek girişe bir süs havuzu eklenmiş bununda yani 16.'nda amacı zirve noktası yani aşağıdaki yolu müze yapıp araç trafiğini yukarı çıkarmak. 15. Proje bana kalırsa içlerindeki en köklü ve Taksim’in hakettiği güzelliği değişikliği hissettirecektir. Meydandaki alt geçide giden yol zaten halihazırda Allahlık gibi, ne olduğu belli değil ipini koparanın yere yattığı bir yer ve fazlasıyla dar ve kötü orayı yenilemeleri aşağıya inen alt geçide yani yapılış tarzı harika olmuş. Yürüyüş yerleri ufak market tarzındaki büfeler ve deniz manzarasına karşı 3 katmanlı isteyenin rahatla ayağını uzatıp oturacağı, normal oturulup manzarayı seyretme ve demirlerin önündeki banklardan denizin keyfinin çıkarılabileceği bir alan oluşturulmuş. 15 Numaralı proje Taksimi hak ettiği değere ve güzelliğe kesinlikle kavuşturacaktır, oyumu 15. numaralı projeye vermeyi düşüyorum. (Ve tabi ki gece aydınlatması mükemmel olmuş onu da atlamayayım. :slight_smile: ) Köklü değişikliğe meydanda umarım ilk adımda faydam olur.

1 Beğeni

Biraz geç gördüm üzgünüm,çok geçmiş olsun umarım atlatırsın :pensive:

1 Beğeni

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

1 Beğeni

tarayıcılarınızda nano adblocker kullanıyorsanız kaldırın.

1 Beğeni

Projeleri yapan kişiler bunun oylama ile yapılacağını bilerek yaptı zaten. Belediye de projeyi halk seçsin diyerek önümüze sundu. Bu gayet güzel bir etkinlik. Yorumun tabi ki herkese göre farklı olabilir fakat bana göre yorumun saçma geldi.

1 Beğeni
2 Beğeni

Bir bize beş devlete olur bu

6 Beğeni

zaten tipine bakınca beş devlete gidiyo otomatikman :smiley:

1 Beğeni

5 kurtarmaz sanırım

1 Beğeni

800.000 dolar olsa kurla birlikte 6.5 milyon liraya yakın yapar. ÖTV, KDV, KPSS, TCDD derken 15 milyon lira.

3 Beğeni

15 geçer vergiler olmadan 6.5 oluyorsa vergilerle 30 olur

olabilir tabiki o gun herkesın basına geldıgı uzre yatagın yanlıs yerınden kalkmıstım neyseki bugun daha pozitifim :sunglasses:

1 Beğeni

merakla beklenen güncelleme yayınlandı.
sistem geri yükleme noktası oluşturarak sürüm yükseltebilirsiniz.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

beklemek istemeyenler için…

2004 (20H2) sürümüne yükseltilecek. şu anki 1909 idi

2 Beğeni

EDİRNE-İSTANBUL

SENİN BEN SÜLALENİ

3 Beğeni

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ferrari-ferrari-fxx-k-2016-1000km-special-option-871623393/detay

satılık fxx-k

bunlar geldi minibüs hatlarına bile kondu ses çıkaran olmadı, köylere yabancı almayız diye artistlik yapmayı biliyorlar ama Edirne ve Tekirdağ alayını haraca bağladılar.

2 Beğeni

https://www.bundlehaber.com/detay/fb38fa21-c2ae-4ef0-ba96-6bf7bd72f0cb?l=1

demek bizim %50 bot.

1 Beğeni