Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

yav eylülde gör’ün scs ile ne alakası var :smiley: bu kişisel ve işle ilgili bir olaydı

isabete bak her şeye denk geldi anasını satayım bir kıyamet kopmadı o da koparsa gg suç bende olacak

@Emre54 ne diyorduk eylül ağustostan iyi ekim eylülden de iyi kasım ekimden daha iyi olacak :smiley: kötü olsa bile iyi oluyor

4 Beğeni

Western Star arkadaşlar

3 Beğeni

SCS tır eklemeye devam etsin.

4 Beğeni

ets 2 ve ats yi bırakarak ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha emin oldum tır ve harita getirmeye devam etsinler

2 Beğeni

Sıçtık. NET!

• @SiSL unutmamak lazım bizim kadar onun da emeği var bu projede
1 Beğeni

Grafik
Yeni dorseler (DAMPER İSTİYORUM)
Daha stabil ve gerçekçi sesler (DAMPER İSTİYORUM)
Ve dinamik mevsimler kirlenme kar falan işte (DAMPER İSTİYORUM)

Tüm bunlar gelmediği sürece beni buralarda göremezsiniz hadi bb.

D9wqN3WW4AAcgSB

11 Beğeni

Unutmuşum düzelttim :slightly_smiling_face:

3 tane GT 1030 takalım SLI ile bi 3080’imiz var :smiley: (3090 oluyor ama neyse :smiley: )

5 Beğeni

kablonet’de sorun yaşayan var mı? internet son 2 gündür çok yavaş. bilgisayardan app store’a ve apple müziğe bağlanılmıyor. safaride siteler açılmıyor. türksat’ın sitesinde genel arıza yok gözüküyor.

tam buna benzer bir sorun yaşıyordum.outlook uygulaması düzgün çalışmıyor, telefondan bağladım düzeldi. apple servislerinde de aynı sorun var.

1 Beğeni

Bende de tv ve internet 5 dakikalığına kesiliyor. 1 seneden fazla oldu kullanıyorum son 2 haftada arada bir olmaya başladı.

Ankara anlık.

image

3 Beğeni

bende de son 2-3 haftada 1-2 dakikalık kesilmeler oluyordu. bugün de bazı servislerde sorun yaşadım.

Harbiden korkunç.Geçmiş olsun.

2 Beğeni

microsoft’un servislerine de giremiyorum girsemde çok yavaş. windows ve mac farketmiyor hepsinde sorunlu.

Bugün Çerkeş:

2 Beğeni

Kıskanma :white_check_mark:

2 Beğeni

öncelikle kum fırtınası görülen polatlı ve çerkeş e geçmiş olsun

https://www.sadeceon.com/?fbclid=IwAR1_U1154FmFxg44osdkJ07zyC53ZetrtAr-Qa7pNcWN0rLUfstPb-mfPIs bu site güvenlimidir

2 Beğeni

Nazar değdi nazar :frowning:

6 Beğeni