Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Dün Dlc almak için ziraat’a para atmaya gittim atm’ye. Kartı çok az verdi, işlem bitiminde yuttu gitti kartı.
Şansımız yokmuş :smiley:

1 Beğeni

Steam şuan normale döndü :smiley:

https://www.instagram.com/p/B4LPRbUJQsL/

:smiley: bebem benim gel özledim

7 Beğeni

Daha birkaç indirim var, bir şey alacaksanız acele etmeyin :slight_smile:

FB_IMG_1572297995199
(kaynak: Orhun Kayaalp Beyefendilerinin Steam İndirimleri Facebook sayfası)

5 Beğeni

Steam’dan mı kaynaklı mı bilmiyorum ödeme yapamıyorum, benim dışında bu sorunu yaşayan var mı ?

steam’den kaynaklı, indirim var diye çok yoğunluk var ondandır.

Ben yaz aylındaki Grand Prix etkinliğini bekliyorum hem oyunları alacağım hem de Level kasacağım. İstek listemde 20 oyun var :sweat_smile:

Bilgisayarın saati ileri alsak mod çıkar mı ya? :smile:

2 Beğeni

Gençler oynayan veya oyunla ilgili fikir sahibi varsa öneriyormusunuz halihazırda indirimde iken almayı düşünüyorum.

O paraya kesinlikle değer. Hatta arkadaşın falan var ise düşünme bile.

Ama öğrenmen zaman alır, her operatörün kendine has özelliğini stratejik kullanma ve harita bilgisi önemli.

Şunu da ekleyeyim, bana soracak olursan UbiStore / UPlay üzerinden al. Daha sağlıklı olur öyle.

Arkadaşlarım var, UbiStore’den alırsak kod ile steamda mı aktifleştiriyoruz o adımları bilmiyorum da :smiley:

Yok, orası Steam gibi ayrı bir platform. Ubi’nin oyunlarını oradan almak daha iyi oluyor.

Hmm steamdan alsam sorun yaşamam genede değil mi ne konuda daha iyi UbiStore/ fazla soru sordum kusura bakma :smiley:

Steam’den alsan da seni UPlay’e bağlayacak zaten. Yani ikisinde de Uplay’den almış oluyorsun :slight_smile: Aslında pek bi’ fark yok sadece paranın tamamı Ubi’ye gidiyor UbiStore’dan alırsan. Bir de arada hesap bugu olabiliyor Steam’den alırsan. Max 1 günde çözülüyor ama yani sıkıntı değil.

Yani kafana neresi güzel geliyorsa oradan al.:slight_smile:

Ve de orada 10 lira daha ucuz: Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

1 Beğeni

Tamamdır Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

:roll_eyes:

3 Beğeni

Yak lan yak :frowning:

6 Beğeni

Ah Ah… Nevşehir’in aslanı Alican abim… Hemşehrimin mezarını ilk fırsatta ziyaret edeceğim. Çok özledim çok.

1 Beğeni
  1. saniyede bas la bas demesi efsanedir.
6 Beğeni

cod gidici