Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Sebebini benmi kaçırdım yazıda, yoksa resmi bir açıklama yok diyemi yazmadılar ?

açıklama yok şu an ama satıştan kaldırıldığına göre yazı gitmiş anlaşılan yarın ortaya çıkacaktır yanlış olarak değerlendirmiyorum tepki gösterilmek zorunda zaten cod ile amerikalılar istediği gibi at koşturuyor

1 Beğeni

Oynamadım ondan çok yorum yapmayayım ama artık bir konuda “yasak” gördüğüm zaman geriliyorum :grinning:

POV Driving Scania R580 - Reindeer on the road Kristo Boginski den yeni video gelmiş. Yine karlı yollar ve güzel manzaralar eşliğinde

3 Beğeni

Ali’nin sekiz günü… Hayatımda izlediğim en gereksiz filmler listesinde ilk 3’e girer. Ana karakterin yalnız olması, suskun olması, dakikalar süren müziksiz, boş ve loş ortamların gösterilmesi insanın içine huzursuzluk veriyor. Merak eden varsa da izlemesin vaktinize yazık. Ama bu attığın kısım güzel bir sahneydi.

2 Beğeni

Ben de hiç izlemedim, bu sahneye denk geldim. Videonun altındaki yorum bu sahne kadar etkileyici…

“adam yaşıyorken kimsenin umurunda olmamış ancak ölüyken insanların dikkatini çekebilmiş. insanoğlunun büyük çelişkisi…”

3 Beğeni

üç kollu vites kullanmayı tane tane anlatan adam gibi adam. sağdaki takviye-seri seçimi, ortadaki vites, soldaki buçuk seçme… hani o konuda kafanız karıştıysa gerçekten önce alican abiyi, ondan sonra o videoyu izleyin.

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B4Z6pSJpGOF/?utm_source=ig_web_copy_link

11 Beğeni

şu an kargoda pazartesi günü elimde olacak @Emre54

14 Beğeni

13 Beğeni

Vites mekanizmasına herhangi bir modifiye yaptın mı yoksa sadece topuzunu mu değiştirdin?

çift mandalıda çalışmakta. aktarma ve takviye olarak kullanabiliyorum

3 Beğeni

Teşekkürler, eline sağlık bu arada :+1: :slight_smile:

1 Beğeni

Omg
Şansıma elektrik kesik gelince kurucam

12 Beğeni

@HasanOfke hasan ondan bende isterim ona göre çok heveslendim yahuu

fişlemenin böylesi

1 Beğeni

Beholder oyunu geldi aklıma :laughing: Gülüyoruz ağlanacak halimize.

hayatında hiç uçağa binmemiş ve binemeyeceklerle sözde milliyetçi gurbetçile öve öve bitiremedi şurayı, kullananlar sövüyor zaten.