Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Komikli…

1 Beğeni

TMO’yu çocukluğumdan beri sevmiyorum :smiley: tvde çıkan her haber çiftçiyi olumsuz etkiliyordu ve artık son buldu. Çocuk aklımla anlam veremiyordum.
Pirinç ve mısır ithal etmek nedir lan?
Benim çocukluğum çeltik ve pirinçle geçti zaten
Arbel falan Kanadalılara satıldıktan sonra işler iyice koptu

1 Beğeni

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-minibus-midibus-2018-model-yeni-man-tge-5.180-661165530/detay
MAN in minibüsü TGE Türkiye’ye gelmiş. Galiba bir tek bu var.

1 Beğeni

220 milyar nedir arkadaş :slight_smile:

Kandiliniz mübarek olsun SimülasyonPark-SimülasyonTürk ailesi.

7 Beğeni

:smiley: ibretlik

3 Beğeni

Bunun gibi daha niceleri var ornek olarak
…Türkiye koca fabrika basindakiler babasinin mallarıni sömürür gibi sömürüyorlar ona buna peskes cekiyorlar… o arazileri alsinlar gö(Z)lerine soksunlar…

1 Beğeni

:smiley:

7 Beğeni

Abov Abov’a ne oldu? :smiley:

Bu utanmazlıktır bu arsızlıktır. Daha birkaç ay önce 15 bine aldığın bedelliyi iki katına çıkarıp milletin senelik maaşına göz dikmek nedir!? Bu devleti yönetenler hiçbir zaman profesyonel orduya geçmeyi düşünmediler, düşünmeyecekler. Zorunlu askerlik denen çağ dışı uygulama da sonsuza dek devam edecek!

2 Beğeni

ben ödeyene kadar 50k olur hiç ödemem vatandaşlıktan çıkarım herhalde :smiley: şaka gibi neyse eski ordu olsa 6 ay yapmak mesele olmazdı ama değil

Zaten belliydi böyle olacağı, tamamen para için :slight_smile: Yine “fakirlere ölüm” diyorlar… Yazık!

Bugün çalıştığım firmaya gelen Ford fmax

3 Beğeni

Benim cipsler bayatladı abi ya. İçeceklerinde asiti kaçtı. Haftaya yeni hazırlıcam @HasanOfke abi.

1 Beğeni

bu hafta demedik ki abov abov için :smiley:

3 Beğeni

Pavel gibi adamsın … vesselam…

2 Beğeni

Sincap amca yayında aksesuar olarak Türk bayrağı takmış.

2 Beğeni

su araba nıye gelmedı bu yolu nıye koymadı gıbı gereksız dusunceler ıcınde olmak yerıne yada kavga edecek seviyeye düşmek yerine neden gereksız oldugunu ve dunya da teknoloji nerelere geldıgını ve nelerin değiştiğini görmeniz için barış abimizin videosunu oturup ızlemenızı tavsıye ederim…

8 Beğeni

Ula bu millet nasıl bi kafa yaşıyor da bunları icat ediyor buluyor :slight_smile: Mal geldik mal gidiyoruz ya ona yanıyorum :smiley:

2 Beğeni